Week and Show Tomáše Matonohy: globální politický vliv Rosamundy Pilcherové

Week and Show Tomáše Matonohy: globální politický vliv Rosamundy Pilcherové

Week and Show Tomáše Matonohy: globální politický vliv Rosamundy Pilcherové

Sledujte v neděli 24. března 2019 ve 22.00 na Prima Comedy Central

V osmi dílech nové Week and Show Tomáše Matonohy, kterou mohou diváci sledovat každou neděli večer, se moderátor Tomáš Matonoha s Karin Krausovou a reportérem Petrem Vydrou podívají na domácí i zahraniční události z trochu jiného úhlu a v absolutně nečekaných souvislostech. Nebudou se s politikou párat, a rozhodně nebudou šetřit ani své hosty. Nový magazín divákům každý týden ukáže, že i mocní, slavní a úspěšní z celého světa i z domova mají smysl pro humor a že se prostě nemohou udržet, aby čas od času neukázali, že je s nimi legrace.

V prvním díle představí show enormní vliv slavné spisovatelky románů Rosamundy Pilcherové na mezinárodní politiku. Diváci se dozvědí, jak ovlivnila německou migraci do Británie i vztahy mezi americkým prezidentem Donaldem Trumpem a severokorejským vůdcem Kim Čong-unem. Představí se i nekorektní youtuber Sedláček, který se zaměří na sběr britských jahod a jeho prospěšnost pro Středoevropany, a potažmo i obyvatele Afriky.

Prima Comedy Central představuje novou late night show Week and Show Tomáše Matonohy vytvořenou přímo pro českou televizní scénu. Originální přístup show nabízí netradiční, specifický a satirický pohled na politickou scénu a veřejné události typický pro kanál Prima Comedy Central. Cílem pořadu je ukázat, že je možné dělat si legraci ze všech věcí a událostí, včetně těch nejserióznějších a nejkomplexnějších záležitostí veřejného dění