Vzpomínka Karly Mráčkové na dětství? Hydrant!

Vzpomínka Karly Mráčkové na dětství? Hydrant!

Vzpomínka Karly Mráčkové na dětství? Hydrant!

Vzpomínka Karly Mráčkové na dětství? Hydrant!

Na otevření ledové plochy uprostřed nákupního centra Europark Štěrboholy dorazila vyzbrojená bruslemi i sympatická moderátorka Karla Mráčková se svou dcerou Karličkou. "Bruslení je můj nejoblíbenější sport. Do svých devíti let jsem bydlela na sídlišti, kde se v mrazu všechna hřiště měnila v kluziště. Pamatuju si, že i můj tatínek je vždycky stříkal vodou z hydrantu, abychom měli kde bruslit. My s manželem a dětmi asi víc lyžujeme, ale kdybych si mohla vybrat, určitě mám raději brusle," svěřila se Karla při utahování tkaniček a dodala, že díky vnitřním ledovým plochám je bruslení o to příjemnější, že vám nemrznou nohy.

Když ale moderátor akce začal svolávat přítomné celebrity na led, nebyla Karla k nalezení. Jak se později ukázalo, řešily s dcerou ryze dámský problém. Karla juniorka měla totiž pod čepicí úplně zničený účes, proto s maminkou odběhly do obchodu pro pár sponek a gumiček, aby daly Karliččinu image do pořádku...

Karlu jsme byli zvyklí osmnáct let vídat jako moderátorku zpráv o počasí. Loni ale změnila žánr a stala se reportérkou hlavní večerní zpravodajské relace. Jak se jí v nové roli líbí? "Hlásit počasí a dělat zprávy je velký rozdíl. Počasí jsem dělala osmnáct let a nechci to nijak hanit, přineslo mi to spoustu zážitků a zkušeností, ale bylo na čase se posunout dál, chtělo to změnu. Zpravodajství je náročnější, ale mám z toho pocit, že je za mnou vidět kus práce," vysvětlila Karla svůj "přestup" a prozradila, jak se z rosničky stala zprávařkou: "Že by mě zprávy zajímaly jsem nejdřív utrousila mezi kolegyněmi. Ty to donesly mému šéfovi, který si mě zavolal a domluvili jsme se, že to zkusím."