Vzhuru na plaz!

Vzhuru na plaz!

Vzhuru na plaz!

KiK: Vzhůru na pláž!

Léto je neodmyslitelně spojeno s obdobím dovolených, kterých se už většina z nás nemůže dočkat. Chvíle zaslouženého odpočinku a lenošení na pláži nebo u rybníka si nejlépe užijeme v plavkách, ale v parném počasí přijdou vhod i tuniky, plážové šaty nebo topy lehké jako mořský vánek. Přesně takové nyní najdete v prodejnách KiK, které nabízejí pestrou kolekci plážové módy a doplňků pro ženy a děti.


Pro mnoho lidí je léto nejkrásnějším obdobím roku, příroda překypuje vůněmi a barvami a všechno se zdá být veselejší. Možná už také přemýšlíte, v čem letos vyrazíte k vodě. Základem jsou samozřejmě plavky, které díky sofistikovaným střihům lichotí všem typům ženské postavy. V kolekci KiK najdete jak klasické bikiny a jednodílné plavky, tak i tankiny, plavkové sukně nebo plavkové šaty. U plavek letos hrají prim výrazné barvy, ale pozadu nezůstávají ani oblíbené námořnické pruhy, které se vedle plavek objevují také na plážových taškách, obuvi a dalších doplňcích. Dámy plnějších tvarů pak mohou vybírat ze stylových kousků ve velmi propracovaných střizích, které podtrhují rafinované volány či sukénky.


K večerním procházkám po pláži oceníte vzdušné modely, jako jsou pestrobarevné tuniky, plážové šaty s efektem paličkované krajky, halenky bez rukávů v prodloužené délce nebo svůdné maxi šaty s květinovým potiskem. Pro dokonalý letní outfit už jen stačí obout slušivé žabky a nasadit velký slamák.

Dětské kolekci plavek dominují motivy oblíbených pohádkových postaviček. Chlapečka jistě potěšíte modelem s obrázkem Tlapkové patroly, holčičce vyberte třeba plavky s hrdinkami příběhu Ledové království. Ty starší zase ocení jednodílné či dvojdílné modely s exotickými motivy.


Ať už se chystáte strávit dovolenou na pláži u moře, u rybníka nebo na zahradě u bazénu, ve stylovém plážovém oblečení si chvíle u vody užijte plnými doušky!