Vyzdobte si Vánoce podle vlastních představ

Vyzdobte si Vánoce podle vlastních představ

Vyzdobte si Vánoce podle vlastních představ

Stejně jako móda i bytové doplňky a dekorace podléhají určitým trendům. Ty určují, jaké barvy a motivy budou letos kralovat nejen vánočním ozdobám, ale i veškerým dekoracím. Mnozí z nás však zůstávají věrni tradičním a osvědčeným ozdobám a módnímu diktátu příliš nepropadají. Ať už máte rádi dřevěné, skleněné nebo třeba plyšové ozdoby, v KiKu si určitě najdete ty své.

Jste zastáncem klasiky, nebo s vánočními ozdobami rádi experimentujete? Sáhnout můžete nejen po tradičních skleněných ozdobách, ale třeba i po rozkošných dřevěných sněhových vločkách nebo chundelatých plyšových ozdobách, které vypadají na stromku naprosto skvěle. Výbornou vychytávkou je i jednoduchý závěsný stromek v minimalistickém stylu, který by mohl dokonce nahradit i živý vánoční strom.

Přírodní motivy a barvy, tradice a jednoduchost – to jsou trendy pro letošní Vánoce. Minimalistické dekorace vytvoří perfektní atmosféru, ale zároveň prostor nepůsobí přeplácaně. Sošky jelenů i domečky můžete využít jako výzdobu po celé zimní období a něžné svícny skvěle ozdobí vaši vánoční tabuli.


Světélkující Vánoce

Praha, 9. 12. 2019 – Světelné řetězy, svíčky, lampiony, lucerny – ty k vánočnímu období zkrátka patří. Dnes už dávno nejsou využívány pouze pro ozdobení stromečku, ale zdobí se jimi celý byt, a to včetně oken a adventních věnců. Příjemná tlumená světla navodí tu pravou sváteční atmosféru, ale také nám pomáhají trochu prozářit pochmurné zimní dny.

Někteří z nás jsou milovníky svíček, jiní zase upřednostňují moderní LED osvětlení. Jejich pravý čas právě přichází a vy si pomocí nich můžete vytvořit romantickou atmosféru, která vás navnadí na blížící se Vánoce. Světelnou výzdobu pak můžete doplnit o překrásné vánoční figurky a dekorace, které nyní najdete v KiKu.

Světýlky si však můžete vyzdobit i vnějšek svého domu či bytu. Pro tento účel jsou nejvhodnější právě LED svítidla, která mají dlouhou výdrž. Světélkující sob, dárek nebo třeba hvězda jistě upoutají pozornost kolemjdoucích a navodí tu pravou vánoční pohodu. Potom už nic nebude bránit tomu, abyste se na nejkrásnější svátky roku těšili jako malé děti.