Vypsaná fiXa - Krásný smutný den

Vypsaná fiXa - Krásný smutný den

Vypsaná fiXa - Krásný smutný den

 

Vypsaná fiXa pokřtila svou novinku Krásný smutný den 17. března během koncertu v pražském klubu Palác Akropolis a od té doby je opět na turné nazvaném Ve vzduchu je jaro! „Jak jinak, než naživo, lze představit nové album. To nám jde nejlíp,“ říká zpěvák Márdi.

Album samotné mělo skvělé kritiky a stejně dobře bylo přijato i fanoušky této pardubické formace. „Je pravda, že si lidi na koncertech už zpívají nové písně z desky a na to, že vyšla před pár dny, je to fakt super,“ dodává Márdi. Kapela slibovala k vydání alba vydat i klasický vinyl. „Už se to blíží, zhruba v polovině dubna bychom je měli mít poctivě vylisované. Slibovali jsme recyklovanou „fiXu“ a to dodržíme. Tajemství bude více poodhaleno právě s vydáním vinylu. Od poloviny dubna je nutné sledovat webové stránky www.samosebou.cz, kde se o naší recyklaci, ale i o LP Krásný smutný den, protože to spolu velmi úzce souvisí, dozvíte nejvíc. Dokonce o první vinyly se bude moci zasoutěžit a tak první výherci zjistí, jakým způsobem lze Vypsanou fiXu zrecyklovat. A pozor, zmíněný recyklát se nesmí vyhazovat, protože v sobě ukrývá další možnosti jej užít a to během našich koncertů v srpnu a září. Podrobnosti sledujte na našich webových stránkách.“

 Vypsaná Fixa

Jarní turné je zhruba v polovině a kapelu čeká ještě osm zastávek. Přesto, jako první vlaštovku podzimního turné, kapela zahájila předprodej na svůj prosincový koncert ve Velkém sále pražské Lucerny. Vstupenky jsou k dostání v síti www.ticketpro.cz.

 

Dubnové termíny turné VE VZDUCHU JE JARO!

  4.4.      Val Mez - M klub

  5.4.      Trnov u Dobrušky - ZZ Club + Visací Zámek

10.4.      Bratislava – KC Dunaj (křest CD)

11.4.      Kutná Hora – Planet

12.4.      Hořovice - KD + Visací Zámek

18.4.      Klatovy - Music club U  Košile

19.4.      Albrechtice u Písku + Visací Zámek

26.4.      Chrudim - R Klub

Více informací na: www.vypsanafixa.cz a www.samosebou.cz