Vykouzlete si doma vánoční atmosféru

Vykouzlete si doma vánoční atmosféru

Vykouzlete si doma vánoční atmosféru

Vykouzlete si doma vánoční atmosféru

Ačkoliv se zdá, že Vánoce jsou za dlouhou dobu, první adventní neděle přijde již za osm týdnů. O Češích je známé, že chtějí mít už začátkem adventního období většinu předvánočních činností, jako je pečení cukroví a úklid, za sebou. Advent s sebou přináší slavnostní náladu a zároveň ho provází spoustu krásných zvyků, mezi které určitě patří zapalování svíček, návštěva adventních trhů a celková výzdoba celé domácnosti, která se chystá na slavnostní příchod Štědrého dne.


Vánoční atmosféru doma nejlépe navodíte právě svíčkami. Interiér bude hned působit útulně a hřejivě. Svíčky můžete ladit do různých barev a kombinovat rozličné vzory a velikosti. Uvidíte, že vánoční nálada vás obklopí, ani nebudete vědět jak.


Světelné řetězy a blikající světélka k Vánocům prostě patří. Dokáží zkrášlit jak vánoční stromeček, taki třeba balkón nebo celý dům. Navíc se dnes vyrábí s LED žárovkami, takže jsou velmi úsporné.


Vánoční dekorace navodí příjemné chvíle a utváří ono pověstné kouzlo Vánoc. KiK jich nabízí pestrou škálu – od vánočních skřítků až po stojánek na cukroví. Dětem se určitě bude líbit třeba závěsný adventní kalendář s kapsami, do kterých můžete schovat různé sladkosti a dárečky. Můžou tak odpočítávat dny do Štědrého dne a těšit se z každého otevřeného okénka.


Na svátcích je krásné, že si člověk konečně dopřeje i chvíle odpočinku a relaxace. Příjemné prostředí navodí nejen různorodé dekorační předměty, ale i třeba krásné měkoučké polštáře či veselé vánoční povlečení.