Výjimečná kuchařka Anny Linhartové ŘEŠÍŠ/HŘEŠÍŠ je pokřtěna

Výjimečná kuchařka Anny Linhartové ŘEŠÍŠ/HŘEŠÍŠ je pokřtěna

Výjimečná kuchařka Anny Linhartové ŘEŠÍŠ/HŘEŠÍŠ je pokřtěna

1. listopadu v 17 hodin v kavárně NoD na Dlouhé třídě 33 byla pokřtěna nanejvýš očekávaná kuchařka mladé české herečky Anny Linhartové, s názvem Řešíš/Hřešíš. Kuchařka je koncipovaná tak, že z jedné strany najdete chutné zdravé recepty a z druhé strany také výborné, ovšem nezdravé kalorické pokrmy.

KNIŽNÍ NOVINKA: Řešíš/Hřešíš – oboustranná kuchařka Anny Linhartové plná zdravých i hříšně dobrých receptů

Herečka a zapálená kuchařka Anna Kameníková (dříve Linhartová) dobře ví, že jsou chvíle, kdy člověk řeší, kolik a co má jíst, protože se váha zasekla na nepříjemně vysokém čísle. A potom existují v životě okamžiky, kdy jdou předsevzetí ohledně správné životosprávy stranou a vypadá to, že všechny problémy dokáže vyřešit jen velký kus čokoládového dortu. Řešit, nebo Hřešit? Teď máte na výběr díky jednoduché, hravé, bohémsky rozevláté a oboustranně řešené kuchařce, jejíž koncept vás prostě bude bavit.

Před dvěma lety jsem se začala stravovat podle metody Metabolic BalanceÒ. Fyzicky mi bylo skvěle, ale protože mám jídlo hrozně ráda, vadilo mi v něm mít mantinely. Začala jsem tedy vymýšlet recepty podle této metody tak, aby mně i mému okolí chutnaly. Stejně mi ale pak došlo, že spoustu surovin, které by si zasloužily pozornost, do těchto receptů použít nemůžu. Tak jsem začala vymýšlet i „nezdravá“ jídla. Nakonec z toho vznikla celá kuchařka,“ říká ke své kuchařské prvotině Anna Kameníková. Ta je zastánkyní rovnováhy, a proto se u ní „řešící“ i „hřešící“ období střídají.

Omluvte prosím kvalitu videa, nahrávání na mobil v docela tmavé, hlučné místnosti není zrovna ideální...