Vyhrajte vstupenky na FANTAstický Halloween

Vyhrajte vstupenky na FANTAstický Halloween

Vyhrajte vstupenky na FANTAstický Halloween

VYHRAJTE VSTUPENKY NA SUPER HALLOWEN V LUCERNĚ!

Odpovězte na otázku: Jakou barvu má nápoj Fanta?

a) zelenou

b) modrou

c) oranžovou

Pište na adresu: redakce@celebritytime.cz a tři z vás si u vstupu budou moci vyzvednout dvě vstupenky zdarma!

Výherce budeme kontaktovat mailem.

Halloween je u nás stále populárnější. Každoročně jsou s ním spojeny bláznivé i děsivé kostýmy, dýně či černá a oranžová barva. Oranžová je i barvou oblíbené značky limonád FANTA, která si pro vás letos připravila zábavou a fantastickými hosty napěchovanou halloweenskou párty FANTAstický Halloween!

 

Už vás omrzely každoroční dýňové dekorace a stále se opakující kostýmy? Chcete zažít halloween jinak? Přijďte v pátek 30. října od 15.00 do Velkého sálu Lucerny v Praze a oslavte s Fantou FANTAstický Halloween.

Na akci FANTAstický Halloween zažijete pořádnou dávku zábavy. Poslechnete si super koncerty hudebních interpretů a skupin, jako jsou Johny Machette, Voxel, Pavel Callta či ATMO music. Budete mít jedinečnou příležitost naživo vidět cool české a slovenské youtubery – Gogomantv, Shopaholic Nicol, Gabrielle Hecl a Jmenuji se Martin, kteří vás zasvětí do světa youtube a podělí se s vámi o své zkušenosti. Navíc pro ty z vás, kteří přijdete v halloweenském kostýmu, je připraveno speciální překvapení.

„Fanta je synonymem zábavy a hravosti. Našim fanouškům se proto snažíme nabídnout nevšední zážitky, díky kterým se rozhodně nebudou nudit. Na halloweenské párty v Lucerně vystoupí celá řada skvělých hostů a během večera nabídneme také spoustu doprovodných aktivit. Pokud chcete popustit uzdu své fantazii a vyzkoušet si na vlastní kůži bodypainting, facepainting či dokonce speciální zombie focení, nesmíte na této párty chybět,“ uvedl za organizátory akce Jakub Will Loos, brand manažer značky Fanta.

 

Vstupenky na FANTAstický Halloween lze koupit pouze v předprodeji na https://www.smsticket.cz/vstupenky/4712-fantasticky-halloween nebo na https://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=134533.
Nenechte tuhle akci jen tak vyšumět!

Více informací o akci FANTAstický Halloween najdete na facebookových stránkách https://www.facebook.com/events/1719450631617540/.