Vyhrajte tříměsíční členství v Audioteka Klubu

Vyhrajte tříměsíční členství v Audioteka Klubu

Vyhrajte tříměsíční členství v Audioteka Klubu

Babí léto s bestsellery i novinkami. Vyhrajte tříměsíční členství v Audioteka Klubu!

Jak si uchovat dobrou náladu, i když je čas dovolených u konce? Ponořte se do světa příběhů Audioteky a vychutnejte si je naplno díky novému předplatitelskému programu. Brilantně zpracované sitcomy, napínavé seriály i otevřené zpovědi známých sportovců můžete streamovat v Audioteka Klubu. Tři výherce naší soutěže čekají poukazy na čtvrtletní členství, které si užije celá rodina!

Při venčení čtyřnohého člena domácnosti, cestou do práce, u vaření večeře nebo v posteli při usínání. Streamovat v předplatitelském programu Audioteka Klub můžete takřka kdykoliv a kdekoliv. V rámci členství za měsíční poplatek 99 Kč získáte neomezený přístup k bezmála 1 000 titulů nejrůznějších žánrů, od světových bestsellerů až po exkluzivní novinky. Ať už milujete příběhy, které napsal sám život, anebo se rádi odreagujete u oblíbených komedií, audioknihy v Klubu vám nabídnou nový rozměr prožitku. 

Dějem vás provedou uznávaní interpreti a herci jako Petra Špalková, Marek Němec, Hana Vagnerová nebo Jiří Lábus. Překvapením pro mnohé budou i zbrusu nové formáty. Vedle jednohlasé klasiky tu nejdete audiositcomy se skvěle vypointovanými dialogy, vzdělávací audioshow pro dospívající i dospělé nebo audioseriály napsané světovými velikány či vyhledávanými a cenami ověnčenými českými tvůrci.

S dárkovým poukazem se stanete členem Audioteka Klubu během chvilky. Stačí se zaregistrovat na www.audioteka.cz stáhnout si aplikaci Audioteka a uplatnit unikátní kód předplatného. Díky vylepšeným funkcím aplikace pak poslech uzpůsobíte na míru svým potřebám. Můžete třeba zvolit noční režim přehrávání, ideální rychlost zvuku, nebo také streamovat za volantem díky podpoře Apple Car a Android Auto. V rámci Rodinného sdílení se k jednomu účtu připojí další dva lidé, takže si audioknihy vychutná celá rodina. Třeba právě audioknihu, která nadchla naší redakci, a tak přikládáme jako tip. 


Lukasz Orbitowski, Klaudie Mynarská: Recepce 
https://web.audioteka.com/cz/cycle/eeffd378-305c-4bc6-98a2-7c3f28596144?utm_source=celebritytime&utm_medium=web&utm_id=soutez

Nadnárodní firma, deváté patro, dlouhý pult u vchodu a tři recepční. Věříte, že skutečnou moc má v korporátu vedení? Kdeže, doopravdy velí ten, kdo má pod palcem tři K – kávovar, kurýry a komunikaci. Vítejte na Recepci, v revíru roztodivných příběhů a neuvěřitelných situací, které v satirickém audiositcomu roztáčí Hana Vagnerová, Zuzana Kronerová a Marie Poulová. 

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

Zapojte se do soutěže s Audiotekou. Tři z vás získají dárkový poukaz na čtvrtletní předplatné do Audioteka Klubu v hodnotě 297 Kč. 
Naše soutěžní otázka zní: Jak se jmenuje postava, kterou mistrovsky ztvárnila Hana Vagnerová?

1. Klára

2. Eva

3. Monička

Odpověď najdete zde: 

https://audioteka.com/cz/applications?utm_source=celebritytime&utm_medium=web&utm_id=soutez