Vyhrajte šperky ALO Diamonds s pralinkami Ferrero

Vyhrajte šperky ALO Diamonds s pralinkami Ferrero

Vyhrajte šperky ALO Diamonds s pralinkami Ferrero

Chvíle strávené s pralinkami Ferrero jsou vždy jedinečné a nezapomenutelné. Aby byla radost ze sladkého potěšení ještě intenzivnější, připravila společnost Ferrero i pro letošní podzim soutěž o exkluzivní ceny, tentokrát o šperky z dílny ALO Diamonds. S pralinkami Raffaello, Mon Chéri a Pocket Coffee, Ferrero Rocher či Ferrero Rocher Gold Edition si můžete zasoutěžit o zlatý náramek, díky kartičce ukryté ve zlaté edici pralinek Ferrero Rocher pak můžete vyhrát i hlavní výhru v podobě luxusního prstenu s diamanty. Soutěž trvá od 15. září do 30. října tohoto roku.

Společnost ALO Diamonds věnovala do soutěže celkem padesát luxusních cen – čtyři prsteny z bílého zlata osázené diamanty a čtyřicet šest zlatých náramků s diamantovým přívěskem, které nyní čekají na své nové majitele.

Chcete-li soutěžit o hlavní výhru – jeden ze čtyř diamantových prstenů –, stačí si zakoupit balení pralinek Ferrero Rocher Gold Edition 200 g a zaregistrovat unikátní kód z kartičky uvnitř balení na webových stránkách www.rocher.cz. Ze všech, kdo se v období od 15. září do 30. října přihlásí, budou vylosováni celkem čtyři šťastlivci, kteří se budou moci radovat z oslnivé výhry. První dva výherci budou známi v polovině soutěže a zbylí dva po jejím ukončení. O zlaté náramky můžete soutěžit podobným způsobem, stačí na webu zaregistrovat účtenku od jakýchkoli pralinek v minimální hodnotě nákupu 100 Kč. Výherci náramků pak budou pravidelně vyhlašováni každý den po dobu trvání soutěže.

Více informací a úplná pravidla naleznete na www.rocher.cz.


O společnosti Ferrero

Ferrero Group je globální společnost v soukromém vlastnictví rodiny Ferrero. Její historie se začala psát v roce 1942 v severoitalském městě Alba, kde si zakladatel společnosti Pietro Ferrero během druhé světové války otevřel malou cukrárnu. K výrobě lákavých a cenově dostupných výrobků začal používat lískové oříšky z místních zdrojů. Společnost se v průběhu let rozrostla a stala se jedním z předních výrobců cukrovinek v Evropě a zároveň jednou z největších na světě.  K portfoliu společnosti patří vedoucí značky na trhu jako je například Nutella, Tic Tac, Ferrero Rocher, Kinder Surprise a Kinder Bueno.