Vyhrajte knihu KDO SE SMĚJE NAPOSLED

Vyhrajte knihu KDO SE SMĚJE NAPOSLED

Vyhrajte knihu KDO SE SMĚJE NAPOSLED

Soutěž pro tři z vás o zajímavou a životu přínosnou knižní novinku: "Kdo se směje naposled" -  román o krásném riziku jménem život.

Románem Kdo se směje naposled se českým čtenářům představuje úspěšný spisovatel a duchovní průvodce  Arjuna Ardagh, jehož čtivé bestsellery o možnostech prožití plnějšího a šťastnějšího života získaly už řadu příznivců po celém světě. Knihu současně napínavou i zábavnou vydává jako svou letní novinku nakladatelství Synergie Publishing, které tak dále rozšiřuje svou populární řadu inspirativní a motivační literatury.

 

Matt Thompson je Američan, ale jeho příběh se dnes může stát každému z nás: stačí malé uklouznutí, pár nesplacených účtů v bance a už se to veze… Matt ztratí práci, rodinu i klíč od bytu. Nejdřív uvažuje o tom, že skočí z mostu. Pak se ale objeví člověk, který mu znovu ukáže život v celé jeho kráse. A Matt se s ním vydá na cestu plnou dobrodružství, svobody, ale i duchovní proměny… Joey Murphy, bývalý mariňák, učitel, rebel je postava, která má v sobě to nejlepší z Forresta Gumpa, čaroděje Merlina i z našich dávno ztracených nejlepších přátel. Desetidenní jízda, na kterou Matta pozve, je plná policejních honiček, perfektních adrenalinových zábav, ale i okamžiků přátelství, krásy a obyčejného štěstí. Protože život je riziko, ale nic lepšího – a někdy zároveň horšího - než to, že jsme na světě, se nám už přihodit nemůže…

Kdo se směje naposled  (The Last Laugh). Autor Arjuna Ardagh, překlad Petra Slabá.                                                                                 Vazba: brožovaná, 368 stran, cena 229 Kč.               Vydává Synergie Publishing www.synergiepublishing.com

Nakladatelství Synergie Publishing současně vydává i další inspirační román, který se odehrává v klášteře buddhistických mnichů: jde o pokračování úspěšné knihy Davida Michieho, která čtenáře zábavnou formou seznamuje se základními principy buddhismu. Víte, kdo je jeho hlavním hrdinou?

a)      Jeho Svatost Dalajlama

b)      Dalajlamova oblíbená kočka

c)       Pes, který klášter hlídá

Nápovědu najdete na www.synergiepublishing.com

Odpovědi zasílejte do 15. června na adresu: redakce@celebritytime.cz

Jména výherců najdete v našem magazínu, v rubrice SOUTĚŽE - VÝHERCI