Vyhrajte Kinder Chocolate s fotografií vašeho dítěte

Vyhrajte Kinder Chocolate s fotografií vašeho dítěte

Vyhrajte Kinder Chocolate s fotografií vašeho dítěte

Vyhrajte Kinder Chocolate

s fotografií vašeho dítěte

Nenechte si ujít jedinečnou šanci potěšit celou rodinu balením Kinder Chocolate s fotografií vašich potomků! Od 15. 10. do 30. 11. může až 4 480 z vás získat personalizované balení Kinder Chocolate. Všichni, kdo se do soutěže zapojí, pak budou mít možnost stáhnout si přebal v elektronické podobě.

A co pro to musíte udělat? Stačí koupit 100gramové balení lahodné Kinder Chocolate, uvnitř kterého najdete unikátní kód, a jít na web www.kinder.cz. Ze svého alba vyberte ten nejoblíbenější snímek vašeho potomka a nahrajte ho na stránku spolu s kódem.

Zatímco za jeden kód získáte personalizovaný přebal ke stažení v PDF formátu, za dva kódy budete rovnou zařazeni do slosování o Kinder Chocolate, na které bude zářit úsměv vašeho dítka v tištěné verzi. Ta vám navíc bude pohodlně doručena až domů.

Na přebal s tištěnou fotografií se tentokrát může těšit celkem 4 480 výherců. Oproti předchozím ročníkům soutěže se vítězné děti neobjeví přímo na prodejných čokoládách v obchodech, ale díky personalizovanému přebalu se dostane na mnohem větší počet výherců. Unikátní soutěž bude podpořena 10sekundovým TV tagonem, promo obaly, POS materiály a na sociálních sítích Facebook a Instagram.

O společnosti Ferrero

Ferrero Group je globální společnost v soukromém vlastnictví rodiny Ferrero. Její historie se začala psát v roce 1942 v severoitalském městě Alba, kde si zakladatel společnosti Pietro Ferrero během druhé světové války otevřel malou cukrárnu. K výrobě lákavých a cenově dostupných výrobků začal používat lískové oříšky z místních zdrojů. Společnost se v průběhu let rozrostla a stala se jedním z předních výrobců cukrovinek v Evropě a zároveň jednou z největších na světě. K portfoliu společnosti patří vedoucí značky na trhu jako je například Nutella, Tic Tac, Ferrero Rocher, Kinder Surprise a Kinder Bueno.