Vyhrajte 5 vstupů na večerní běžecký závod AVON běh v Liberci

Vyhrajte 5 vstupů na večerní běžecký závod AVON běh v Liberci

Vyhrajte 5 vstupů na večerní běžecký závod AVON běh v Liberci

Portál CelebrityTime.cz připravil ve spolupráci se značkou Borotalco bleskovou soutěž o 5 vstupenek na liberecký noční závod AVON běh na 5 km, na pomoc boje proti rakovině prsu, v sobotu 12. května. Italská značka kosmetiky Borotalco je partnerem série večerních běžeckých závodů NN NIGHT RUN 2018.

Deodoranty Borotalco s příjemnou vůní klasického tělového pudru jsou osvědčeným a spolehlivým pomocníkem proti pocení. Obsahují unikátní přírodní složku Microtalcum, která reguluje pocení a zanechává pokožku suchou a sametově hebkou.

Microtalcum je podstatou všech výrobků Borotalco. Vyznačuje se jedinečnou a příjemnou vůní. Tento jemně mletý mastkový prášek má vysokou kvalitu a všestranné využití. Vyrábí se zpracováním přírodního mastku, který je jeden z nejčistších minerálů na světě.Tradiční italská značka Borotalco vznikla v roce 1878 v malé lékárně ve Florencii, kdy lékárník Henry Roberts vyvinul jemný prášek z čistého přírodního mastku s nezaměnitelnou vůní. Klasický tělový pudr se později stal hlavní inspirací pro další výrobky Borotalco, jako jsou deodoranty a sprchové gely.

Pátý ročník NN Night Run 2018 přináší běžecké závody pro sportovce i širokou veřejnost ve vybraných 8 městech České republiky. Jednotlivé závody dají účastníkům zažít nejen radost ze sportovního výkonu, ale také atmosféru nočních měst. Závody totiž startují vždy ve večerních hodinách.

Odpovězte na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o 5 vstupenek na liberecký závod NIGHT RUN v sobotu 12. května. Start závodu je ve 20.15 hodin ve Vesci v Liberci. Registrace a výdej startovních balíčků bude probíhat od 16.00 do 21.00 hodin.

Své odpovědi posílejte na e-mailovou adresu redakce@celebritytime.cz. Jako předmět zprávy uveďte „Borotalco. Stop pocení“. Soutěž trvá do čtvrtka 10. 5. 2018 do 15.00 hod., poté budou vylosováni výherci.

Soutěžní otázka:

Deodoranty Borotalco poskytují spolehlivý „deo“ účinek po dobu?

a) 48 hodin

b) 12 hodin

c) 24 hodin

Nápovědu naleznete ZDE

 

Pozn.: Do závodu mohou nastoupit jen osoby, kterým je v den závodu 15 let a více. Mladší 15 let mohou startovat pouze s písemným souhlasem zákonného zástupce.