Vydavatelství Mladá fronta vydává knihu 200 nejlepších seriálů všech dob

Vydavatelství Mladá fronta vydává knihu 200 nejlepších seriálů všech dob

Vydavatelství Mladá fronta vydává knihu 200 nejlepších seriálů všech dob

Ve vydavatelství Mladá fronta, divize Knihy vychází knižní novinka s názvem 200 nejlepších seriálů všech dob. Autor knihy Tomáš Vyskočil je filmový fanoušek a novinář, který o filmech a seriálech píše už bezmála 20 let.

Autor knihy v roce 2008 založil opakovaně oceňovaný a oblíbený seriálový web Edna.cz, který patří do portfolia vydavatelství Mladá fronta. Letos největší seriálový web v České republice (400 tisíc RU/měsíc) letos slaví 10. výročí, a proto vychází tato kniha.


Anotace

200 nejlepších seriálů všech dob

Tomáš Vyskočil

Každý týden se objeví v televizi či online několik nových seriálů ze všech koutů světa. Jak se rozhodnout, kterému věnovat čas? Kniha 200 nejlepších seriálů všech dob vám pomůže vybrat si správně. Seriály jsou pro snadnou orientaci pečlivě roztříděné podle žánrů a témat a kromě krátkého představení je doplňuje i řada zajímavostí, přehledů a v neposlední řadě fotografií. Dozvíte se také, zda se seriál zrovna vysílá v televizi, prodává na DVD nebo ho mají v nabídce služby jako Netflix či HBO. Každému seriálu můžete udělit počet hvězdiček, napsat vlastní recenzi, postupně si odškrtávat, co už jste viděli, i si sestavit seznam, co ještě vidět chcete. Prostor je ponechán i pro uvedení těch nejoblíbenějších hlášek, scének či postav, a na konec si své znalosti můžete prověřit v kvízu. Součástí je předplatitelská karta HBO GO na dva měsíce jako dárek.

Cena 299 Kč I Pevná bez přebalu lesklá I 280 stran