Vydavatelství Mladá fronta přichází s knihou Vojáčci

Vydavatelství Mladá fronta přichází s knihou Vojáčci

Vydavatelství Mladá fronta přichází s knihou Vojáčci

Ve vydavatelství Mladá fronta, divize Knihy vychází knižní novinka Vojáčci od autorů Pavla Kolína a Jakuba Kolína. Knižní novinka navazuje na předešlý úspěšný stejnojmenný první díl (Mladá fronta, 2018).

Kniha s podtitulem Husité - Mušketýři – Fyzilíři je plná historie, vystřihovánek, omalovánek a deskových her. Kniha, z níž lze vytvořit vlastní sbírku vojáčků, je určena pro děti od šesti let.„Na první díl máme mnoho pozitivních recenzí. Nejvíce nás těší pochvaly od samotných malých čtenářů. Po prvním dílu jsme zjistili, co vlastně příprava vlastní knihy představuje. Proto jsme veliké množství, cca 150 ilustrací, dokončili mnohem dříve, než u jedničky. Bylo tedy více času na texty a dolaďování grafiky. Myslím, že se to na celkovém díle odrazilo a druhý díl je lepší než první. Druhý díl má i více stran. U třetího, doufáme, že nejlepšího dílu, plánujeme dokonce další navýšení až na stran 80. Na třetím dílu se už pilně pracuje,“ řekl Pavel Kolín, autor knihy.

Anotace
Vydejte se s námi na dobrodružnou výpravu do vojenského světa! Zastavíme se třeba u husitů, kde si prohlédneme vojenské ležení s vozovou hradbou a podíváme se, jaké používali zbraně. Vyzkoušíme si postavit husitský válečný vůz nebo kuši. Na skok zavítáme také u mušketýrů v době třicetileté války, kteří nám ukážou, jaké techniky boje používali. A kdo by neznal napoleonské války? Ty v naší knížce samozřejmě nemohou chybět. Těšte se na spoustu skvělé zábavy, zajímavostí, her a vystřihování.

Cena 299 Kč I Brožovaná bez přebalu lesklá I 225 x 297 mm I 72 stran

Více o knize zde: https://www.kniha.cz/detail/kniha-575650-vojacci