Vychytaná dóza – novinka pro podzim 2016

Vychytaná dóza – novinka pro podzim 2016

Vychytaná dóza – novinka pro podzim 2016

Vychytaná dóza – novinka pro podzim 2016
Praktická dóza jako bonus k Sunar premium

Značka Sunar se snaží po všech stránkách neustále vyvíjet a zdokonalovat své produkty, aby co nejvíce vyhovovaly jak maminkám, tak především dětem. Nyní vyplňuje díru na trhu a představuje exkluzivní novinku – speciální plastovou skladovací dózu, díky které bude příprava Sunaru ještě jednodušší než dosud.

 

Vychytaná dóza bude k dostání spolu s dvojbalením nebo trojbalením Sunar premium 2 a Sunar premium 3 během letošního podzimu.
Maminky, které nakupují Sunar premium, mají nyní jedinečnou příležitost získat báječného společníka do kuchyně. Vychytaná dóza je na trhu jediná svého druhu a všem maminkám zajistí jednodušší manipulaci a ušetří čas při přípravě mléka. Má několik poloh otevírání, lze s ní snadno manipulovat i jednou rukou a je možné mýt ji v myčce. Ve víčku má úložný prostor na odměrku, která je součástí balení Sunar premium. Je vyrobena z certifikovaného plastu bez obsahu BPA (Bisfenol A), je tudíž zdravotně nezávadná a stoprocentně vhodná pro styk s potravinami pro děti a kojence.

„Dalo by se říct, že naše nová dóza je mimo jiné odpovědí na dotazy maminek, kterým něco podobného na trhu chybělo. Dóza je díky několika vychytávkám velmi praktická, zároveň jsme se snažili i o to, aby se i svým vzhledem hodila do každé domácnosti. Samozřejmostí je pak její zdravotní nezávadnost. Věříme, že dóza najde své uplatnění ve spoustě domácností a že s ní budou maminky spokojené,“ uvedl Ján Petrilák, marketingový ředitel společnosti Hero pro Českou republiku a Slovensko.

Speciální balení Sunar premium 2 a Sunar premium 3 s vychytanou dózou budou k dispozici v průběhu září a října u vybraných prodejců a v internetových obchodech. Sunar představil vylepšenou řadu Sunar premium na začátku letošního roku. Jeho složení vychází z nejnovějších poznatků vědy a je podloženo výsledky první klinické studie prováděné na kojencích, která srovnávala náhradní kojenecké výživy s mateřským mlékem.

Sunar premium obsahuje jedinečnou kombinaci látek inspirovanou složením mateřského mléka, např. mléčný tuk, který je podle odborníků na výživu potřebný pro správný vývoj dítěte. Proto je nyní vylepšená receptura podobná mateřskému mléku jako nikdy předtím.

Inovovaná receptura Sunar premium byla připravena ve spolupráci s odborníky z nezávislé vědecké organizace Hero Institute for Infant Nutrition, jejímž cílem je vyvíjet ty nejlepší produkty v oblasti kojenecké a dětské výživy.

www.sunarpremium.cz
www.pracepomaterske.cz