Vychází album O5 a Radeček

Vychází album O5 a Radeček

Vychází album O5 a Radeček

Jako Brad Pitt v Tibetu. Fanoušci čekali na nové album O5 a Radeček dlou-hých 7 let.

Fanoušci kapely O5 a Radeček se po sedmi letech dočkají nové desky. Skupina z jesenických hor vydává 10. května album Dobrý zprávy. Posluchači se mohou těšit na písně ve svižném tempu i několik zajímavých hostů.

„Za sedm let jsme nahráli asi čtyřicet písniček, ale až teď nastala ta správná doba vybrat dvanáct nejlepších a poskládat je na album. Novou deskou chceme dělat lidem radost, zvednout jim náladu, prostě šířit dobrý zprávy,“ vysvětlil zpěvák Tomáš Polák.


Kapela typická především svými baladami vydává tentokrát kompilaci pro-stoupenou spíše pozitivní náladou a svižným tempem. “Je to poprvé za dvacet let, kdy na našem cédéčku převažují písně v rychlejším taktu a veselejším tónu. Čekali jsme, že čím budeme starší, tím budeme vážnější, ale je to naopak,” říká s úsměvem Tomáš Polák.

Na Dobrý zprávy si kapela přizvala také několik hostů. Posluchači uslyší Voxela, Celeste Buckingham nebo Sabinu Křovákovou. Přesně polovina písní už vyšla jako samostatný singl a vznikly k ní i videoklipy, materiál na desce tak bude fanouškům z části známý. Album obsahuje také zpěvník s texty a akordy ke všem skladbám.

“Album vydáváme v máji, v měsíci, kdy Češi oslavují lásku,” připomněl zpěvák.

O5 a Radeček k nové desce chystá také stejnojmenné republikové turné Dobrý zprávy tour s Jakubem Děkanem, na které si ale posluchači musí počkat do podzimu. Nyní kapelu čeká nabitá letní festivalová sezóna.