Vtipkuje Vojta Kotek o jménu dítěte nebo to myslí vážně?

Vtipkuje Vojta Kotek o jménu dítěte nebo to myslí vážně?

Vtipkuje Vojta Kotek o jménu dítěte nebo to myslí vážně?

Vojtěch Kotek v SHOWTIME na CNN Prima NEWS se svou manželkou Radanou prozradili detaily o těhotenství. Mimo jiné to, že čekají syna. A rozpovídali se i o netradičních jménech, která zvažují.

„Jsme sladění nejen v oblečení, ale i v muzice. Rádě se hrozně líbí naše kapela, to je skvostný. Takže malej teď poslouchá hodně Rock’n’Rollu. Bude to kluk no, alespoň zatím to tak vypadá podle všeho. Už se nám párkrát ukázal. Je takovej, že to úplně neschovává,“ prozradil v Showtime na CNN Prima NEWS Vojtěch Kotek.

„Se jménem je to trošku složitější. Já jsem si totiž vždycky v kruhu přátel dělal trochu legraci, že jestli někdy budu mít syna, tak bych chtěl, aby se jmenoval Ježíš. Ono to zní ambiciózně, ale když si k tomu řeknete to příjmení, tak z toho vyleze ten vtip. Tak jsem to rozvíjel ještě dál. To by bylo, kdyby to byl křesťan. A kdyby to byl muslim, tak by se jmenoval Jemin. Ale s největší pravděpodobností, protože mám židovské předky, tak by se měl jmenovat Šman. A my jsme mu tak nějak z legrace začali říkat. A teď se snažíme vymyslet nějaké jiné jméno, ale moc se nám to nedaří. A furt mu říkáme Šmane, Šmanísi, Šmanimíre. A obávám se, že mu to zůstane, no. Tak nám asi úplně nepoděkuje“ řekl pro Showtime na CNN Prima NEWS Vojtěch Kotek.

„Bohužel se shodujeme i v tomhle. Máme totiž podobný smysl pro humor,“ řekla pro Showtime na CNN Prima NEWS Vojtova manželka Radana.