Všechno nebo nic sesadilo Anděla

Všechno nebo nic sesadilo Anděla

Všechno nebo nic sesadilo Anděla

Romantická komedie Všechno nebo nic sesadila Anděla páně 2 z prvního místa!

I když to vypadalo, že Anděl páně 2 to má "nahoře" pojištěné snad donekonečna, přece jen se v druhém lednovém týdnu objevil film, který jej sesadil z prvního místa divácké návštěvnosti kin. Romantickou komedii Všechno nebo nic totiž vidělo za první víkend bezmála 50 000 diváků, což bylo o 13 000 více než přišlo na Anděla.

 

Ještě zajímavější je ovšem souhrnné číslo spolu se Slovenskem, kde byl film nasazen ve stejnou dobu, a kde se stal se 68 000 diváky filmem s nejlepším otevíracím víkendem. Dohromady tak do této chvíle komedii podle nejprodávanější slovenské autorky současnosti Evity Urbaníkové vidělo téměř 118 000 diváků.

 

Film režisérky Marty Ferencové představil v komediálních rolích Táňu Pauhofovou a Kláru Issovou, kterým zdatně sekundují Luboš Kostelný, Petr Vaněk, Ondřej Sokol, Petra Hřebíčková, ale i Zuzana Kronerová nebo Luděk Sobota. Jako příjemné ozvláštnění potom diváci přijali polské herce Pawla Delaga a Michala Žebrowského.

 

"Na facebookových stránkách máme stovky nadšených reakcí především žen, některé se na film dokonce chystají podruhé, takže jsme spolu s čísly maximálně spokojení," řekl jeden z producentů filmu Igor Konyukov.