Vsaďte letos na dárky, které pořídíte snadno a bez stresu!

Vsaďte letos na dárky, které pořídíte snadno a bez stresu!

Vsaďte letos na dárky, které pořídíte snadno a bez stresu!

Zábava na tobogánech či v mořském vlnobití i luxusní relaxace v Aquapalace Praha

Došly vám nápady na vánoční dárky? Řešíte je jako vždy na poslední chvíli a nesnášíte předvánoční nákupy plné stresu? Máme pro vás tip, jak letos potěšit celou rodinu krásnými dárky, které navíc pořídíte z pohodlí domova.

Víte, co mají společného muži, ženy i malí raubíři? Všichni se rádi baví a milují zážitky. Aquapalace Praha přichystalo celé spektrum dárkových poukazů, ze kterých si vybere každý. A co můžete v zábavně – sportovním komplexu zažít? Muži nejvíce ocení péči o jejich fyzičku a tělesnou schránku, která je k dostání v moderním Fitness s týmem profi trenérů. Ženy zase potěší péče a rozmazlování ve SPA & Wellness. A ti nejmladší? Jednoznačně vyhrává adrenalin i zábava ve Vodním světě. Pokud si ale nejste výběrem toho nejkrásnějšího dárku pro své blízké zcela jisti, i pro vás máme řešení. Přenechejte výběr obdarovanému a darujte tzv. ePeněženku ve vámi zvolené částce. Všechny dárkové poukazy navíc pořídíte i na poslední chvíli. Proto už na nic nečekejte a darujte letos svým blízkým radost a jedinečné zážitky.

Pro muže lepší kondici a zdraví

Vymyslet dárek pro pány bývá pěkný oříšek. Protože jsou muži soutěživí a mají rádi výzvy, permanentka do Fitness Aquapalace Praha bude trefou do černého. Nejenže si dají do těla ve špičkové dvoupodlažní posilovně s kompletním portfoliem cvičebních strojů, ale navíc mohou využít také konzultace s trenérem nebo výživovým specialistou, kteří vědí, jak naplnit novoroční předsevzetí a shodit povánoční kilogramy.

Cena: Balíček 10 lekcí s trenérem 7200 Kč

Cena: Konzultace a sestavení jídelníčku 1600 Kč

 

Pohodu a rozmazlování pro ženy

Všechny ženy si zaslouží hýčkání a péči, a to zvlášť na konci roku, který bývá hektický a plný stresu. Dopřejte jim proto ty nejlepší služby. V Saunovém světě naleznou 14 různých prohříváren, římské lázně a venkovní zónu s vířívkami. Zážitkem jsou také saunové ceremoniály, které saunování ještě umocní. Detoxikaci a harmonizaci organismu, kterou v Saunovém světě nastartují, skvěle doplní nabídka SPA & Wellness. Vyberte například Aroma masáž, což je celotělová masáž aromatickými oleji, díky níž se každé ženě naplní všechny představy o relaxaci a regeneraci celého těla i mysli.

Cena: Saunový svět v délce 180 minut / 619 Kč

Cena: Aroma masáž v délce 60 minut / 1290 Kč

Pro malé raubíře legraci ve vodě

S dětskou kartou Hvězdička pro děti do 150 cm a 12 let darujete všem raubířům každodenní neomezený možnost návštěvy Aquapalace Praha na celý rok. Ve Vodním světě se mohou vyřádit na 12 toboganech, v nejdelší Divoké řece, umělém vlnobití, skluzavkách nebo Spacebowlu. Přichystáte tak pro malé plavce neomezenou dávku vodního dobrodružství a rozsvítíte hvězdičky v jejich očích.

Cena: Dětská karta Hvězdička 1190 Kč

 

Všechny dárkové poukazy jsou k dostání v e-shopu na www.aquapalace.cz.