Volné pokračování jedné z nejúspěšnějších českých pohádek Anděl Páně vás zve do zákulisí příprav

Volné pokračování jedné z nejúspěšnějších českých pohádek Anděl Páně vás zve do zákulisí příprav

Volné pokračování jedné z nejúspěšnějších českých pohádek Anděl Páně vás zve do zákulisí příprav

“Jo, ono to půjde, “ řekli čert s andělem

Volné pokračování jedné z nejúspěšnějších českých pohádek Anděl Páně s Ivanem Trojanem a Jiřím Dvořákem v hlavních rolích vás zve do zákulisí příprav.

 

V hlavních rolích příběhu se opět setkáme s oblíbenou dvojicí – andělem Petronelem a čertem Uriášem v podání Ivana Trojana a Jiřího Dvořáka. Kvůli jejich tahanici se jablko ze stromu Poznání zakutálí na Zemi. Petronel s Uriášem se tak ocitnou v malém českém městě v předvečer svátku svatého Mikuláše. Protože – jak pravil Bůh: jestli tady to jablko nebude do rána…..

Co si říkali Jiří Dvořák a Ivan Trojan, když se po jedenácti letech sešli na place?

„Když jsme se vedle sebe s Ivanem postavili, já s těmi rohy a on v blond paruce, tak to bylo takové deja vu, až jsme si říkali, tady se někdo zbláznil… když nás po jedenácti letech do toho takhle uvrtali. Byl to zvláštní pocit, ale ne nepříjemnej,“ vzpomíná herec Jiří Dvořák. „Začali jsme se docela těšit, a když byl první natáčecí den u konce, tak jsme se na sebe tak podívali a řekli si: Jo, ono to půjde!“

 

Ve filmu Anděl Páně 2 uvidíme dále Aničku Čtvrtníčkovou, Vicu Kerekes, Pavla Lišku, Stanislava Majera a Marka Taclíka, Bolka Polívku, dále uvidíme Vojtu Dyka, Mariána Labudu a samozřejmě Jiřího Bartošku v roli Boha. V hvězdném nebi se sejde hvězdná sestava - Klára Issová, Lucie Bílá, Gabriela Osvaldová, Martin Huba, Jiřina Bohdalová nebo Veronika Žilková.

Anděl Páně 2 vzniká v produkci společnosti Marlene Film Production a koprodukci České televize, společností innogy, CertiCon, All Toys, Attack, RTV: Rozhlas a televízia Slovenska. Vznik filmu popořil Státního fond kinematografie.

 

Do kin by měl Anděl Páně 2 vstoupit v adventním čase, 1. prosince 2016, distributorem je společnost Falcon.

Foto: Česká televize a Marlene Film Production