VOKOBERE ve středu rozproudí hudební klub Music City

VOKOBERE ve středu rozproudí hudební klub Music City

VOKOBERE ve středu rozproudí hudební klub Music City

20. 12. 2017 ve 20:00 hodin

Ocelářská 39 Praha 9         

metro Českomoravská

host - dívčí trio INFINITY

Trio Vokobere (Jiří Vondráček, Petr Kocman a Tomáš Berka) vystoupí 20.12. 2017 v hudebním klubu Music City Point ve 20:00 hod. Vánočně laděnému koncertu nebude chybět nová vánoční koleda Vokobere  - Vánoční odpuštění - ani další známé koledy, které si jistě společně zazpívají i návštěvníci klubu.

http://www.vokobere.cz/video/53-vanocni-odpusteni
Hostem Vokobere je vokální dívčí trio které si říká Infinity. - Barbora Fialová, Adriana Prusaczyková a Iva Hoang.

Jedná se o mladistvé, hravé, tříhlasé provedení mainstreamových coverů v anglickém jazyce a vlastních autorských písní v jazyce českém.

Toto trio, známé  zatím mezi příznivci vokální tvorby,  má před sebou nadějnou budoucnost. Návštěvníci tedy budou mít umocněný zážitek ze sborově zpracovaných písní v mužské, či ženské podobě. https://youtu.be/xbv8gTe1D84 
V klubu je stolová úprava, takže se počítá i s příjemnou a přátelskou atmosférou u vína a pestré nabídky lehkých jídel klubu Point. Nebude chybět ani veselá tombola VKB.

Písničky, které návštěvníci určitě uslyší, jsou většinou autorské verze členů tria a lze je nalézt na webu www.vokobere.cz  Nána nevěrná, Bylo to fajn, Home, Velká láska, Crazy men nebo Máš chuť Majoránky. K nim patří i světové písňové bonbónky jako např. Leaving On a Jet Plane, Because, Seven Bridges Road nebo některé skladby z repertoáru Marsyas, ve které Jiří Vondráček působil na konci  osmdesátých let.

http://www.vokobere.cz/video/52-vokobere-les-oficialni-videoklip2016-11-24-18-43-14


Trio Vokobere se na hudební koncertní scéně pohybuje sporadicky, ale jejich koncerty jsou již tradičně vyprodány. Jejich koncertními hosty byli již takové hudební osobnosti, jako jsou Marta Kubišová, Zuzana Michnová, Šárka Rezková nebo Lucie Vondráčková. S Lucií absolvovali Vokobere patnáct velmi úspěšných koncertů v patnácti letních kinech a několika divadlech v Čechách a na Moravě v roce 2016. Nosnou písničkou, pod jejímž názvem se celé turné odehrálo a která zazní i v Klubu Point se jmenuje  Kousek štěstí. https://www.youtube.com/watch?v=OadW91upPLE

Vstupenky se dají objednat na tel. klubu Music City Point: 777 703 126
www.vokobere.cz

https://www.facebook.com/events/174560289950260/