Vojtěch Dyk přesouvá koncertní turné na začátek příštího roku

Vojtěch Dyk přesouvá koncertní turné na začátek příštího roku

Vojtěch Dyk přesouvá koncertní turné na začátek příštího roku

D.Y.K. Tour se přesouvá na počátek roku 2021

„Těším se na vás, mějte zatím krásný dny“ vzkazuje zpěvák fanouškům

Koncertní turné Vojtěcha Dyka s projektem D.Y.K., původně plánované na přelom letošního května a června se přesouvá na nový termín 27. ledna až 3. února 2021.

D.Y.K. Tour nově odstartuje 27. ledna 2021 koncertem v Olomouci, další vystoupení se uskuteční ve všech původně plánovaných městech – dva večery v Sono Centru v Brně, dále koncert ve Škoda muzeu v Mladé Boleslavi, v Ideonu v Pardubicích a turné vyvrcholí 3.února 2021 v Praze v hale Fórum Karlín. Koncert, který se měl uskutečnit v amfiteátru v Rožnově pod Radhoštěm, nahradí 31. ledna vystoupení v Robe Aréně v Zubří.

Všechny již zakoupené vstupenky na původní data koncertů zůstávají v platnosti na nové termíny, lístky, vydané na koncert v Rožnově pod Radhoštěm, platí na koncert v Zubří.

„Milí přátelé, z důvodů nastalých a z nařízení vládních, byli jsme bohužel nuceni přesunout naše tour D.Y.K na jiné termíny, kdy už doufejme budem všichni zdrávi a odpočinuti... Lístky, které jste si již zakoupili, samozřejmě platí i nadále na nové termíny...a vy, kteří jste si je ještě nezakoupili, tak můžete učiniti... Já osobně se na vás těším jak blecha skákavá...mějte zatím krásný dny...“ vzkazuje zpěvák Vojtěch Dyk fanouškům.

Vojtěch Dyk představil projekt D.Y.K. v závěru loňského roku. Album, na němž autorsky spolupracoval s držitelem Grammy Ondřejem Pivcem a americkou zpěvačkou Kennedy, se nahrávalo v New Yorku a vyneslo Vojtěchu Dykovi nominaci na Cenu Anděl v kategorii Zpěvák roku.

Složení kapely, která se s Vojtěchem Dykem postaví na zdejší koncertní pódia, zůstává i pro posunuté turné stejné. Bude v ní kytarista Daniel Muniz, který mimo řady dalších hudebních uskupení působí také v kapele Kennedy Administration, baskytarista Karim „Kace“ Hutton, za bicí usedne Roberto Robinson. A samozřejmě klávesista, Ondřej Pivec, který v USA dlouhodobě žije a spolupracuje s předními americkými muzikanty, například s Gregorym Porterem. Právě s ním získal Cenu Grammy za rok 2017. Za druhé klávesy usedne Jan Andr. Vokály povede zpěvačka Stephanie Fisher Alvarenga, která na projektu D.Y.K. působila také jako lektorka zpěvu. Stephanie spolupracovala s umělci R & B / Pop, jako jsou Tweet, Jill Scott, Faith Evans a Billy Ocean. Vystupovala také s jazzovými muzikanty - Ericem Reedem, a držitelem Grammy Gregoirem Maretem. Vokální sekci dále tvoří Sheherezade Holman, která jako vokalistka pracovala na nahrávkách například s Lennym Kravitzem nebo Shaniou Twain, a zpěvák Chris A. Anthony, který byl obsazen do projektů vedle takových hvězd jako Kathleen Battle nebo v rámci gospelu s největší hvězdou žánru Kirkem Franklinem. Kapelu D.Y.K pak dotvoří i „česká sekce“ – hudebníci z kapely B-Side Band, s níž Vojtěch Dyk oslavil již deset let spolupráce - trumpetisté Josef Buchta a Lukáš Koudelka, trombonista Petr Hnětkovský a saxofonista Michal Žáček.

D.Y.K Tour – termíny koncertů

27.1. 2021 Olomouc - Výstaviště Flóra, Pavilon A

28. + 29.1. 2021 Brno – Sono Centrum

31.1. 2021 Zubří – Robe Aréna

1.2. 2021 Mladá Boleslav - Škoda muzeum

2.2. 2021 Pardubice - Ideon

3.2. 2021 Praha – Fórum Karlín

Podrobnosti https://www.dykofficial.com

Veškeré informace týkající se vstupného najdete na stránkách společnosti Ticketstream https://www.ticketstream.cz/tickets/d-y-k