Vlastimil Zavřel jako Homer Simpson!

Vlastimil Zavřel jako Homer Simpson!

Vlastimil Zavřel jako Homer Simpson!

Vlastimil Zavřel: Jsem jako Homer Simpson!

 

Když se řekne jméno herce a geniálního dabéra Vlastimila Zavřela (59) možná se vám nevybaví žádná z jeho desítek rolí, hned si ale vzpomenete na nejznámější postavu, které herec propůjčil svůj hlas a to Homera Simpsona. A Zavřel, který dneska patři mezi dabérské bardy prozradil, jak se k této práci před léty dostal.

 

 

„Oni strašně dlouho neměli žádného dabéra, který by Homera mohl namluvit. Já jsem přišel na poslední chvíli, a když jsem viděl, že se o ten post budu ucházet společně se samými dabérskými bardy, co to dělají celý život, tak jsem si šel koupit do kantýny pikslové pivo. Když mě pak viděl režisér, jak si s tím pikslovým pivem vracím zpýtky, tak řekl: hele, to je jasný Homer a bylo to,“ prozradil Zavře, který se tak k Homerovi dostal díky svému vřelému vztahu k pivu. Sám dokonce přiznává, že s Homerem jsou z 90% stejní. Dokonce se mu stalo, žesi ho se slavným Simpsonem spletli.

 

 

„Mam taky dobrou historku. Před léty jsem byl s očima na Homolce si nechat udělat umělý čočky. V bludišti různých chodeb jsem zabloudil a sjel o několik pater níž a dostal jsem se do takové zóny kuchyní a tam jsem se ztratil v takové dlouhé chodbě. Naštěstí jsem spatřil dvacet metru před sebou pána se štaflemi, na kterého jsem bezradně zavolal: Prosím vás, jak se vodsaď dostanu ven.  On úplně strnul, zkoprněl a ještě zády s těmi štaflemi pronesl: Homes Simpson. V tý chodbě se to tak nějak rozlehlo a první co ho napadlo bylo, že na něj promluvil Homes. Měla asi halucinaci. Poté se otčoil a s úsměvem mi ukázal cestu ven,“ zavzpomínal Zavřel, kterého i vy můžete vidět na vlastní oči. Již tuto sobotu bude totiž v Království železnic v Praze od 9.00 do 18.00 přichystaný zábavný rodinný den se Simpsonovými, kterého se zúčastní i sám Zavřel.