Vítěz soutěže Muž roku je sexy vězeňský dozorce!

Vítěz soutěže Muž roku je sexy vězeňský dozorce!

Vítěz soutěže Muž roku je sexy vězeňský dozorce!

Zpěvačka a herečka Hanka Křížková jásá! O víkendu se účastnila dalšího ročníku soutěže Muž roku a charitativního koncertu Den dobrých skutků. Z Náchoda odjížděla maximálně spokojená a s úsměvem na rtech!

 

„Ne nadarmo hraju v Carmen vědmu. Nejenom, že jsem uhádla pořadí finalistů, ale od začátku jsem říkala, že tenhle vyhraje,“  usmívá se Hanka Křížková, která momentálně zkouší muzikál Mefisto a za pár týdnů už zase naskočí do muzikálového kolotoče. Titul Muže roku si z Náchoda odvezl 24letý Josef Kůrka, který pracuje jako člen vězeňské služby. „Ani jsem tomu nemohla věřit. Ale teď bych se klidně nechala i zavřít,“ vtipkuje Křížková, jenž je s výsledkem volby nejkrásnějšího muže ČR spokojená.

 „Je empatický, milý, inteligentní a ke všemu vysoký a krásný. Takový by muž roku prostě měl být. Mám radost, že jsem se nemýlila a své “věštecké“ schopnosti jsem si potvrdila,“ dodala jedna z nejobsazovanějších zpěvaček v českých muzikálech!

 

Ta v úterý odlétá k moři do Řecka, kam jede opět jako hodná teta a kmotra Občanského sdružení Sluneční paprsek MUDr. Pavla Bočka, které pořádá každoročně ozdravné pobyty pro děti po onkologické léčbě a děti z dětských domovů. Pak ji čeká návštěva Londýna, kam se jede podívat na fenomenální muzikál Fantom opery. Tím její prázdninové aktivity končí a dál už bude hrát a zpívat v muzikálech Carmen, Mamma Mia!, Dracula či v Sibyle a nově i v muzikálu Mefisto.

 

Kromě jiného bude 4. prosince hostem talk show Café Theatre aneb Slavní mezi slavnými v unikátním muzeu Grévin Praha a na 18. 12. chystá v Divadle Hybernia Vánoční matiné se speciálním hostem.

FOTO: MUZROKU.CZ