Vítěz Pure Model 2018 Oliver Průcha boduje ve světovém modelingu

Vítěz Pure Model 2018 Oliver Průcha boduje ve světovém modelingu

Vítěz Pure Model 2018 Oliver Průcha boduje ve světovém modelingu

Vítěz Pure Model 2018 Oliver Průcha boduje ve světovém modelingu, v 16 letech pracuje pro nejprestižnější světové klienty
Jen pár měsíců po finálovém galavečeru modelingové soutěže Pure Model 2018 bodují vítězové Anna Brodecká a Oliver Průcha na poli světového modelingu a jejich kariéry vstoupají strmě vzhůru. Oliver se stal velmi vyhledávaným modelem zahraničních klientů téměř okamžitě po jeho úspěchu v soutěži a je aktuálně nejnadějnějším českým začínajícím pánským modelem současnosti. Za necelých 6 měsíců od finále stihl nafotit editoriály předních módních magazínů jako GQ Portugal, české mutace Elle a magazínu Dolce Vita, ke spolupráci si ho vybrala také španělská módní značka Pull&Bear či předváděl na letošním milánském fashion weeku. O dalších prestižních zakázkách se jedná.  

V současné době jsou šestnáctiletý Oliver Průcha a šestnáctiletá Anna Brodecká v Koreji, kde se od svého příjezdu ani jeden z nich nezastavil a velký zájem o spolupráci je i z dalších zemí. Díky účasti zahraničních agentů předních světových modelingových agentur na finálovém galavečeru soutěže Pure Model získali vítězové smlouvy s nejprestižnějšími zahraničními agenturami.

Současně s budováním kariéry Anny a Olivera však ředitel modelingové agentury PURE MODEL Management Roman Holárek hledá nové tváře. „Nový ročník soutěže PURE MODEL 2019 byl již vyhlášen a spolu s našimi scouty budeme v rámci castingů v mnoha městech České a Slovenské republiky hledat nové zajímavé tváře s ambicí prosadit se v zahraničí a uspět ve světovém modelingu. Nejen z úspěchů vítězů ale i finalistů loňského ročníku mám ohromnou radost, jelikož spoustu z nich odstartovalo svou kariéru hned po finále ziskem smluv s přítomnými zahraničními agenturami. Jsem rád, že naše soutěž dává příležitost mladým nadějným tvářím pracovat s nejlepšími agenturami po celém světě,“ uvedl Roman Holárek. 
 

Castingová kola PURE MODEL 2019 probíhají od poloviny března až do začátku června letošního roku. Kdo se stane novou nadějí světového modelingu se dozvíme 9.října, kdy proběhne finálový galavečer za účasti zástupců nejprestižnější světových agentur. Na vítěze kromě otevřených dveří a možností stát se modelkou a modelem světového formátu čeká garantovaný kontakt na 1.000.000 Kč. Do soutěže se mohou přihlásit všechny dívky od 13 let s minimální výškou 169 cm a chlapci od 16 let s minimální výškou 183 cm. Další parametry nejsou stanoveny.