Víte, co spojuje Michala Šepse a Jarka Nohavicu?

Víte, co spojuje Michala Šepse a Jarka Nohavicu?

Víte, co spojuje Michala Šepse a Jarka Nohavicu?

Michal Šeps je český reggae zpěvák, který se proslavil především díky své svérázné účasti
v televizní soutěži Česko Slovenská SuperStar. V této soutěži se probojoval až do finále, kde skončil na třetím místě.
Oblíbený rastaman s příchodem nového manažera o sobě nyní dává vědět a chystá novinky v jeho hudební kariéře. Michal se jako jeden z mála českých umělců věnuje stylu reggae a jak on sám říká, český rybníček mu je malý a má ambice dostat se minimálně na evropskou úroveň.

Michal skvěle ovládá hru na několik hudebních nástrojů. „Umím na perkuse, bicí, kytary, basu i třeba housle, ale mým nejoblíbenějším hracím nástrojem jsou rozhodně varhany,“ dodává Michal s úsměvem sobě vlastním. Jeho další předností je napodobování mnoha instrumentů svým vlastním hlasem. Zpěvák v současné době pracuje na svém prvním albu, které bude pokřtěno 7. října v 19 hodin v Malém sále Krušnohorského divadla v Teplicích. Na debutovém albu se mohou posluchači těšit nejen na známou, ale trochu upravenou píseň „Kréta“, ale i na několik dalších novinek. Speciálním hostem večera, který přijal pozvání, aby se stal kmotrem alba, bude Jarek Nohavica. A proč právě on? „Jarek mě oslovil hned po soutěži s tím, že se mu líbí, to co dělám a kromě toho já z jeho písničkami vyhrával soutěže už jako malej kluk. Fakt si ho moc vážím a uznávám ho,“ vysvětluje Michal Šeps, který má v plánu kromě vydání dalších CD a to nejen v českém, ale i anglickém jazyce, zúčastnit se jednoho z největších reggae festivalů konaných v Polsku a začít spolupracovat s českými hudebními ikonami. „V současné chvíli ale nechci nic dalšího a konkrétního prozrazovat, až bude čas, tak dám vědět,“ komentuje zpěvák.

Michal založil v roce 2011 skupinu Zimmer Frei, ve které působil jako frontman. Od roku 2014 vystupoval s kapelou Tewahedo MoM, jejímiž členy byli Petr Kumandžas (basová kytara), Jiří Egrt (kytara)a Ondřej Moravec (bicí).

Pokud by fanoušci chtěli vidět Michala s jeho novou kapelou na živo dříve, než v říjnu mohou sledovat jeho oficiální stránky www.michalseps.eu nebo na FB profilu https://www.facebook.com/sepsofficial/?fref=ts, kde je možné se dozvědět nejen
o připravovaných novinkách, ale i o místech konání jeho vystoupení.

Vstupenku na koncert si můžete zakoupit v předprodeji od 10. 8. 2016 za 2OO Kč.