Vitaminová bio maska na přání

Vitaminová bio maska na přání

Vitaminová bio maska na přání

S NÁMI OMLÁDNETE!

Světový hit v péči o pleť, vitaminová bio maska na přání!

Většina pleťových masek obsahuje parafín, konzervační látky, barviva a parfémy. Salon Korunka přináší naprostou novinku v kosmetickém ošetření!  Čerstvá bio vitaminová maska je nejzdravější péčí o pleť. K její přípravě je potřeba pouze speciální přístroj, který svým vzhledem i velikostí připomíná klasický kuchyňský odšťavňovač. Výrobce k němu dodává i základní ingredience. Je to jednak alginát sodný, výtažek z mořských řas, který pomáhá řešit různé kožní problémy. Dále pak kolagen ke zpevnění struktury pokožky a kyselinu hyaluronovou, jejíž molekuly vyplňují prostor mezi kolagenovými vlákny a vypínají tak pokožku.

Tyto tři základní složky v kombinaci s vodou, ovocem či zeleninou umožní během několika minut vytvořit masku podle individuálních potřeb klienta.

Ve žluto-oranžovém stylu. Pokud si necháte namíchat masku z pomeranče, citrónu či z grapefruitu nebo broskve, anebo dáte přednost mrkvi, dýni a melounu, budete mít koktejl s antioxidačními a energizujícími vlastnostmi, bohatý na flavonoidy, karoten a vitamin C.

Máte rádi červenou? Granátové jablko, řepa, rajčata, červená řepa, červené pomeranče, červená jablka, ale i třešně a jahody jsou bohaté na lykopen. Tato látka snižuje riziko kožníchonemocnění.

Elegantní bílá. Tu zastupují mj. fenykl, květák, hrušky a pórek, stejně jako česnek, bílá cibule, celer a jogurt. Maska bílými přísadami odvodňuje, proto je vhodná na otoky. Selen adraslíkposilují imunitu.

Modrá (i fialová) je dobrá. To jsou samozřejmě borůvky, lilek, čekanka i ostružiny, švestky a hrozny červeného vína. Jsou bohaté na antokyanyresp.ve vodě rozpustná barviva zralých kovů a na hořčík. Optimalizují krevní oběh.

Zelená, barva přírody. Aloe, kiwi, chřest, bazalka, brokolice, kapusta, čekanka, okurka, salát, petržel a avokádo jsou bohaté na kyselinu listovou a lutein, které chrání pleť před škodlivými vlivy vnějšího prostředí.

Masku můžete zvolit jako závěrečné ošetření některé z procedur. Nanáší se na vyčištěnou pleť a nechá se působit deset až patnáct minut.

 

20 let Salonu Korunka

Salon Korunka byl otevřen v roce 1997. Za 20 let existence se vyprofiloval jako špičkové kosmetické pracoviště s vysoce kvalifikovaným personálem a s osobním přístupem ke každému klientovi. Majitelka salonu Jana Petráková pravidelně navštěvuje tuzemské a mezinárodní kosmetické výstavy a veletrhy. Korunka tak vždy přichází mezi prvními s novými metodami a trendy v péči o pleť i o celé tělo.

Více podrobností na www.salon-korunka.cz