Veselé i stylové Vánoce s Ferrero

Veselé i stylové Vánoce s Ferrero

Veselé i stylové Vánoce s Ferrero

Jestli budou letošní Vánoce na sněhu, nebo na blátě, s tím bohužel nezmůžeme zhola nic. Ale vykouzlit nezapomenutelnou atmosféru plnou smíchu, radosti a sladkých chvil lze díky vánočním edicím pralinekFerrero a čokolád Kinder naprosto spolehlivě. Návštěva Mikuláše s čertem bude povedená díky čokoládámKinder v nejrůznějších formátech, kterépobaví a zpříjemní adventní čas celé rodině.Elegantní balení čokoládových pralinek Ferrero zase poslouží jako vkusná dekorace a potěší i jako dárek blízkým.

Čím jiným si každý den sladce připomínat blížící se svátky, než kouskem čokolády z adventního kalendáře. Těšit se na Vánoce spolu s Kindermohou malí i velcí mlsouni při pohledu na vánoční ilustrace, které vás napohled naladí na příjemnou atmosféru těch nejkrásnějších svátků v roce.

Humor do předvánočního shonu vnese KinderChocolate s vtipnými obrázky na obalu. Připravené jsou čokolády „Pro nenasytu“, „Pro rošťáka“, „Pro mazlíčka“, i pokud chcete někomu vzkázat, že „Jsi můj dáreček“. Jako milá vánoční pozornost poslouží i hvězdičky k zavěšení Kinder a rodinnou legraci zaručí i plyšová sobí čelenka.

Maximální radost rozhodně uděláte obřím čokoládovým vajíčkem KinderSurprise Maxi s vánočními motivy na obale, a pokud souhlasíte s tím, že pravý advent se neobejde bez originálních čokoládových figurek, vyberete si tu svou z velké nabídky Kinder. Co třeba veselý sněhulák, tučňák nebo lední medvěd? Kdo by naopak rád vybral dárek, který bude milou vzpomínkou ještě po několik Vánoc dopředu, tomu pomůže vánoční plyšová hračka přibalená k vajíčku KinderJoy.

Kreativita se u dárečků cení, a to obzvlášť, pokud jde o čokolády Kinder. Proto můžete zvolit netradiční cestu a darovat čokolády v originální vánoční punčoše, do které svým drahým zabalíte další nejen sladké dárečky i poté, co se po těch původních zapráší.

Předvánoční párty i rodinné vánoční návštěvě dodá styl jedna ze speciálních svátečních edic pralinek FerreroRocher, podmanivých Mon Chéri i jemného kokosového pohlazení Raffaello, exkluzivně zabalených v dokonalé kombinaci FerreroCollection, nebo samostatně v dárkovém balení. Obrovské čokoládové Grand Ferrero Rocher s pralinkami uvnitř je pak jedinečnou šancí na dárek pro ty, kdo beznadějně propadli lahodné chuti těchto čokolád.

Vychutnejte si sváteční období se vším všudy a nezapomeňte, jak dokážou potěšit i ty dárečky, které dáváme druhým. S čokoládovými edicemi od Ferrero vás pak bude hřát u srdce dokonalá vánoční nálada, ať už budou venku kaluže, štiplavý mráz, nebo bílý sníh.