Velká prsa dalším tématem v Take me out

Velká prsa dalším tématem v Take me out

Velká prsa dalším tématem v Take me out

Tento čtvrtek ve 22.30 zavítá na obrazovky TV Prima další, již třetí epizoda seznamovacího pořadu Take me out.

Jakub si přišel najít parťáka a ženskou, která ho povede správným směrem. Vraňo hledá ztracenou duši a lásku do života. Peter přijel z Prahy podívat se na slečny v celé parádě. Důvod? Jedna z nich se s ním ještě dnes večer vrátí… Letecky! Začíná třetí díl jedinečné seznamovací show Take me out, ve kterém se rozhodne, koho čeká rande snů. Na koho se usměje štěstí?


Velké téma: Velká prsa
Dva nejlepší českoslovenští dohazovači nových snoubenců, Jakub Prachař a Milan Junior Zimnýkoval, otevírají lásce dveře dokořán. Osudy single mužů jsou v jejich šikovných rukou. Jakmile je předhodí třicítce natěšených slečen, začnou se dít věci! První dojem je rozhodující. A ve třetí epizodě to je zvlášť žhavé. Jak jinak, když jsou velkým tématem velká prsa. Jakub má 29 let, přišel najít parťáka a ženskou, která ho povede správným směrem. Na velikosti prý nezáleží, ale zdá se, že děvčata mu úplně nevěří. Zatímco některým taková vybíravost vadí, jiné oceňují, že si aspoň na nic nehraje. Vždyť 99 procent chlapů je prý úplně stejných. Ale objevuje se i názor, že když si neumí pohrát s malými, na co jsou mu pak ta velká?


Pochyby místo štěstí
Vraňo má 28 let a žije v Bratislavě. Hledá ztracenou duši a lásku do života. Děvčata zaujmou na první pohled jeho potetované bicepsy. A tak nastávají žhavé chvilky spekulování, kam až to tetování vede. Dojde také na osahávání a nošení na rukou. Vraňo jede. Ale pak nastává drama, když škobrtne, taky o ta prsa. Divoké party dračice už toho mají napodruhé tak akorát dost, jeden stoleček za druhým dává červenou… Na rande nakonec dojde, ale vypadá to, že je poněkud nechtěné. Místo štěstí se okamžitě objevují pochyby, že z toho něco bude.

Peter je o něco starší a rozvážnější. Prsa neřeší. Přijel z Prahy podívat se na slečny v celé parádě. Důvod? Jedna z nich se ještě dnes večer dopraví do Prahy letecky. Tedy, pokud bude mít Petr štěstí a zaujme. Děvčata jsou náročná a žádné z nich se nerozletí jen tak za někým. Muži mají jediný pokus. Vším, co udělají nebo neudělají, řeknou nebo neřeknou, se můžou okamžitě zesměšnit. V jedinečné seznamovací show Take me out rozhoduje každý okamžik.