Večer pro dobrou věc přinesl 78 240Kč pro charitativní účely

Večer pro dobrou věc přinesl 78 240Kč pro charitativní účely

Večer pro dobrou věc přinesl 78 240Kč pro charitativní účely

Za podpory města Jaroměř a Městského kulturního střediska se v zaplněném divadle v Jaroměři konal již jubilejní patnáctý ročník akce Večer pro dobrou věc, který pořádá David Novotný.

Záštitu nad akcí přijala místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny a poslankyně Soňa Marková dodala: „Jsem ráda, že akce se účastní děti i dospělí z různých sociálních zařízení a já jsem již zde poněkolikáté přítomna na této významné akci, moc se mi akce líbí." Tuto dlouhodobou akci ocenil místostarosta města Jaroměř Jiří Kubina, který tento slavnostní večer ocenil slovy: „Je to již tradice a hodnotím tuto akci jako velmi významnou pro Jaroměř."

Ondřej Ruml se svěřil Kamile Nývltové o zásnubách s jeho přítelkyní, kterou má již tři roky a požádal ji o ruku. Svěřil se, že jeho svatba bude tajná. „Mně se klepala kolena“ upřesnil Ondra jeho žádost o ruku, ta proběhla v romantickém duchu.

Heidi Janků dorazila se svým manželem Ivošem Pavlíkem. Ten hledal povidlový koláč v zákulisí, ale nenašel a pak ho objevila Hanka Křížková, která nechtěně kousla do jednoho koláče. „Tak si ho sněz, makový já nemohu, jsem alergický na mák“ tvrdil Ivo. Ten pořádně vyšlehal nejdříve svou manželku Heidi a poté pořadatele akce Davida Novotného za to, že i on „naplácal“ Heidi.

Nelly Řehořová herečka, která se objevila v úspěšných komediích Zdeňka Trošky Babořesky, ta představila svou novou písničku Ty dy jo. V současné době pracuje na celé desce, založila si také kapelu, se kterou bude v létě koncertovat. „Dostala jsem jednu větší roli ve filmu, velmi se na ni těším a také bych ráda připravila své CD plné písniček“ prozradila své plány Nelly Řehořová.

Kamila Nývltová přijela z vystoupení do Jaroměře celá roztřesena, když jela v metru zapomněla dárek pro svého přítele k narozeninám. „Tomáš dnes má narozeniny, co mu dám, bylo to objednané“ roztřeseným hlasem vyprávěla Kamila Nývltová. Když se vrátila zpět do Prahy zašla na stanici metra, kde vystupovala jestli tam někdo nedal tašku s krabicí. „Byla jsem velmi překvapena výsledkem mého pátrání, přinesla ji starší paní, že ji tam asi někdo zapomněl, tak jsem přišla domů s dárkem“ vyprávěla svůj příběh Kamila.

Miluška Voborníková se objevila ve společnosti po delší době! Celý sál aplaudoval při jejich písničkách a splnil se zpěvačce Hance Křížkové sen. „Vždy jsem chtěla mít šatnu s Miluškou Voborníkovou, protože ji obdivuji, ale nikdy jsme se nepotkaly při vystoupeních a je to naše první setkání a to jsme spolu jely i autem“ zářila Křížková. Miluška Voborníková i přes svůj věk vypadá famózně a mohla by ji kdejaká dvacítka závidět její postavu! „Já se těším na jaro, budu zase na zahrádce, je to mé hobby“ svěřila se Miluška v zákulisí.

Natálka Grossová dorazila přímo ze školy a prozradila v zákulisí, že se jí líbí jeden spolužák.“Já nevím jak ho oslovit“ svěřila se Míše Gemrotové v zákulisí. Natálka je v současné době ve všech muzikálech jako je Přízrak z Londýna, Mýdlový Princ, Marie Antoinetta a v řadě dalších.

Marian Vojtko oslavil své narozeniny přímo na pódiu. O ničem nevěděl a na pódiu se objevila jeho kolegyně z Fantoma Opery Míša Gemrotová s kyticí a další gratulanti, kteří popřáli hlavně zdraví Marianovi. Marian Vojtko dostal na zadek od Nelly Řehořové. „Já se těším na Velikonoce, hlavně je to jediný den, kdy mohu vyprášit své kolegyně v divadle“ smál se Marian.

Michaela Gemrotová dorazila se svou maminkou, stejně půvabnou jako ona! „Je to poprvé, kde jsme spolu s maminkou a přítel je doma v Praze, máme dámskou jízdu, proto domů nebudeme vůbec spěchat“ smála se Míša.

Slavnostní večer uváděl Muž roku 2009 Martin Zach s Lucií Koňaříkovou - Salame, kde oba sršeli vtipnými dialogy mezi sebou.

Výtěžek ve výši 78 240 Kč ve finanční a materiální výši obdrží Muž roku Martin Zach, Základní škola speciální v Jaroměři a Stacionář Nona v Novém Městě nad Metují. "Jsem velmi rád, že se podpoří opět zařízení, které to potřebují," dodal pořadatel David Novotný.