V(d)ěčný denim

V(d)ěčný denim

V(d)ěčný denim


Jsou klasické modré džíny vašim neodmyslitelným módním společníkem? Denim ale nejsou jen džíny. Letos se vám představí denim v rozmanitých podobách. Džínové šaty, košile, topy, sukně, boty i kabelky. Připravte se na džínovou nálož.

Vneste do svého jarního šatníku dávku retra v podobě zvonáčů, proměňte se v šarmantní Francouzku v culotte džínách, nebo vsaďte na pohodlí v podobě „devadesátkových“ džín s lampasy. Máte raději úzké střihy? Oživte skinny džíny zajímavými detaily, jako jsou květinové výšivky nebo hravé.

 

Hledáte model, ve kterém budete absolutně nepřehlédnutelná? Oblečte si denimový overal! Zkombinujte ho třeba s vysokými podpatky, slaměnou kabelkou a výrazným kloboukem a užívejte si obdivné pohledy kolemjdoucích.

Milovnice sukní si oblíbí šaty v pouzdrovém nebo košilovém střihu. Ženskost podtrhne ozdobné řasení, romantické výšivky nebo volánky. Do módy se vrací i sukně, a to jak klasické džínové pouzdrové, tak áčkové propínací modely s nádechem retra.

Naprostou klasikou je džínová bunda. Vykročte do jara ve svěžích světlých modelech. Denim se ale letos představí také v podobě doplňků. Dopřejte svým nohám komfort a svěžest v lehkých jarních teniskách v džínovém vzhledu či v pohodlné obuvi na platformě.