Vašut se naštval, Mašlíková poprala a Bočanové uletěl papoušek

Vašut se naštval, Mašlíková poprala a Bočanové uletěl papoušek

Vašut se naštval, Mašlíková poprala a Bočanové uletěl papoušek

KŘEST KOUZELNICKÉ SADY PAVLA KOŽÍŠKA

S kým se líbal Marek Vašut a čím ho pořádně naštval Pavel Kožíšek?
Hanka Mašlíková Reinders se na křtu poprala!
Mahulena Bočanová: „Dcera Márinka nechala uletět papouška.“

Hanka Mašlíková Reinders se poprala s kolegyní s modelkou Martinou Dvořákovou 

Na křtu kouzelnické sady Pavla Kožíška bylo pořádně veselo. Mahulena Bočanová s dcerou Márinkou si vyzkoušeli kouzlo, které předváděli synové kouzelníka Jakub a Matyáš Kožíškovi. „Márinku kouzla neskutečně nadchla a chce být také kouzelnicí. Nejvíc se jí líbilo kouzlo s papouškem, který uletěl z klece do prázdné krabičky. Díky Pavlovi máme o zábavu postaráno a Márinka se už těší, jak bude kouzla předvádět“. Mahulena Bočanová křtila kouzelnickou sadu se svým dlouholetým kamarádem Markem Vašutem. Herečtí kolegové se přivítali obrovskými polibky a objetím, které mezi přítomnými vyvolalo spekulace nad jejich „čistě kamarádským“ vztahem.

Marek Vašut, Mahulena Bočanová a Hana Mašlíková Reinders křtí kouzelnickou sadu Pavla Kožíška 

Marek Vašut před přítomnými vynadal Pavlovi Kožíkovi. „Pořádně jsi mě naštval. To je už tvoje několikátá sada pro děti, která se navíc jmenuje Junior. A co my dospělí? Také chceme kouzlit. Požaduji, aby příští sada byla naopak Senior,“ pronesl se svým typickým humorem Marek Vašut.

Pavel Kožíšek kouzlí se syny Matyášem a Jakubem 

Na křtu nechyběli ani zkušené kouzelnice Hanka Mašlíková Reinders a Martina Dvořáková. Modelky se v legraci málem poprali, která si předem vyzkouší kouzlo s nezničitelným provázkem. „Díky Kožíškovi nesnáším Vánoce“, stěžovala si na svého šéfa Hanka Mašlíková Reinders. „Vystupuju už s Pavlem v Divadle kouzel osmým rokem, kdy v listopadu a prosinci hrajeme skoro každý den představení Kouzelné Vánoce aneb já nejsem Ježíšek ale Kožíšek. Takže potom u štědrovečerního stolu už nechci slyšet žádné vánoční koledy a na protest už ani nestrojíme vánoční stromeček“.

Marek Vašut 

„Škola kouzel Junior je na rozdíl od mých jiných kouzelnických sad určena pro úplně nejmenší děti od pěti roků“, představil novinku Pavel Kožíšek. „S touto limitovanou edicí kouzelnických rekvizit mohou děti předvést neuvěřitelná a přitom na provedení velice jednoduchá kouzla. Děti nemusejí umět ani číst, protože v sadě je vedle instruktážní knížky i animované DVD. Sada obsahuje kouzelnické triky, které se dají snadno naučit, takže se z každého stane během chvilky opravdový kouzelník“, říká Pavel Kožíšek.

Pavel Kožíšek s tatínkem Oldřichem Kožíškem, který oslavil před pár dny 80. narozeniny a syny Matyášem a Jakubem