Vánoční tipy na dárky na poslední chvíli

Vánoční tipy na dárky na poslední chvíli

Vánoční tipy na dárky na poslední chvíli

Vánoční inspirace na poslední chvíli - tipy na dárky pro milovníky komiksů napříč žánry a generacemi
Pokud ještě stále tápete a nevíte, co pořídit svým blízkým k Vánocům, co takhle obdarovat je komiksem? Všem milovníkům dobrodružství, fantazie, romantiky a napětí nabízí Nakladatelství CREW, největší komiksové vydavatelství u nás, to nejlepší ze všech komiksových žánrů napříč světem a v češtině!
Kvalitní dětské komiksy jsou skvělým způsobem, jak kluky i holky nadchnout pro knížky, a komiksy pro teenagery zase zaručeným tipem, jak je u literatury udržet.  Bohatou zásobu akce, sci-fi, lásky, erotiky nebo všeho dohromady má CREW samozřejmě také pro dospělé. Nakladatelství CREW je proslulé vydáváním špičkových mang v kvalitním překladu a precizním zpracování, takže ani dárek pro příznivce specifického japonského komiksu nebude žádný problém.
Vybírat a nakupovat můžete v klidu, kdykoliv a odkudkoliv v novém e-shopu nakladatelství CREW, který je příjemně, srozumitelně a přehledně uspořádán –  https://www.obchod.crew.cz/.
KIDS
Minecraft komiks: První kniha příběhů
PRVNÍ OFICIÁLNÍ KOMIKSOVÝ PŘÍBĚH ZE SVĚTA MINECRAFTU! Tyler je obyčejný kluk, ale jeho život se změnil, když se s rodinou odstěhoval ze svého rodného města. Naštěstí má Tyler věrnou partu kamarádů, se kterou zůstává ve spojení prostřednictvím Minecraftu. Spolu s přáteli Evanem, Candace, Tobim a Grace už podnikli nespočet výprav napříč celým Overworldem a hledají novou výzvu. Rozhodnou se splnit nejtěžší úkol – vstoupit do Endu a postavit se enderdrakovi! 
Vázaný, 88 stran, 199 Kč   

 

Můj první komiks: Iron Man – Hrdina ve zbroji
Život miliardáře, vědce, playboye a filantropa Tonyho Starka se změní, když ho unesou teroristi. Aby jim unikl, vyrobí si fantastickou zbroj. Po návratu domů se rozhodne tento svůj vynález zdokonalit a začne jej nosit v boji proti zlu jako Iron Man – technologický rytíř s futuristickými zbraněmi a mimořádnou inteligencí.
Vázaný, 84 stran, 199 Kč
My Little Pony: Měsíční mise
Připravte se na další nezapomenutelné dobrodružství v zemi Equestria. Twilight Sparkle a její banda se střetnou s hrozivým novým nebezpečím v podobě dlouho neviděného nepřítele! Scénář napsala Heather Nuhferová s kresbou Amy Mebbersonové.
Brožovaný, 104 stran, 229 Kč
TEENAGE
Avengers 1: Poslední návštěva
Steve Rogers. Tony Stark. Thor Ódinson. Velká trojka se dala znovu dohromady. A právě v ten správný čas – musí zachránit svět před dvoukilometrovými kosmickými bohy známými jako Nebešťané. Střežte se Poslední návštěvy. Ale kdo další odpoví na jejich volání? Black Panther a Doctor Strange bojují o svůj život v hlubinách Země, Captain Marvel čelí smrti a zkáze, která padá dolů z nebe. A nenudí se ani zuřivá She-Hulk a zbrusu nový Ghost Rider. A žádný sraz Avengers samozřejmě nemůže být kompletní bez jistého prince lží. Ale jaké spojení je mezi temnými Nebešťany a Ódinovou pravěkou skupinou prehistorických Avengers?
Kniha obsahuje sešity Avengers (2018) č. 1–6 a příběh z Free Comic Book Day 2018 (Avengers, Captain America) od Jasona Aarona, Eda McGuinnesse, Paca Mediny, Sary Pichelliové, Marka Moralese, Juana Velasca, Jaye Leistena, Karla Storyho, Elizabetty D'Amicové, Davida Curiela, Justina Ponsora.
Brožovaný, 164 stran, 389 Kč
Rick a Morty 1
Úspěšná komiksová série inspirovaná megavtipným animovaným seriálem Dana Harmona a Justina Roilanda pro [adult swim] Rick a Morty je tu ve své první sbírce!
Vrhněte se do víru dění se zvráceným géniem Rickem Sanchezem a jeho vyšinutým vnukem Mortym, kteří vyrážejí na šílená dobrodružství napříč vesmírem a časem. V křížové palbě se motá Rickova pubescentní vnučka Summer, stejně jako jeho dcera, veterinární chiruržka Beth. A samozřejmě taky jeho ubožácký zeť Jerry. Tato sbírka obsahuje prvních pět čísel jejich komiksové série včetně Wubba Lubby Dub Dub z Wall Streetu, Nemotorů a dalších, vtipnými minikomiksy, v nichž se předvede celá rodina.
Vázaný, 128 stran, 299 Kč
Temné noci – Metal
Temný rytíř odhalil jedno zapomenuté tajemství. Tajemství, které může zničit samotné základy vesmíru DC. Objevil temnou stranu reality, to, co se skrývá za mnohovesmírem. Zónu nočních můr, kde je každá obava, každý náš strach, skutečností. A teď je tu síla stará jako sám čas, která se nás snaží stáhnout do temnoty, do nikdy nekončící hrůzy. Je nutné spojit proti prastarému zlu síly všech hrdinů… jenže, co zmůžou proti temným Batmanům z jiných světů?
Jeden z největších batmanovských příběhů, který u nás kdy vyšel! Stojí za ním populární dvojice Scott Snyder a Greg Capullo (Batman: Soví tribunál, Batman: Smrt rodiny), které napříč celou řadou komiksových sérií DC vypomohla řada dalších autorů.
Vázaný s přebalem, 236 stran, 749 Kč
Mera: Proti proudu
První superhrdinský komiks ze série young adult, který zjěmňuje přechod od dětské k dospělé literatuře. Jde o literaturu pro čtenáře od 12 do 18 let věku, ve které se klade důraz především na přátelství, první lásky, vztahy a hledání vlastní identity. Příběh Mery, je příběhem dědičky trůnu podmořské říše Xebel, jejíž lidé jsou už celé věky utlačováni nadvládou Atlantidy. Mera je dospívající, divoká a svérázná dívka, která se snaží svému lidu pomoci za každou cenu. Proto se na vlastní pěst rozhodne pro záchranu Xebelu tím, že má v plánu zabít dlouho ztraceného prince Artura, dědice Atlantidy, který se celý život ukrývá na souši se svým otcem – obyčejným člověkem. To ale Mera ještě netuší, že Artur je jiný než jeho lid pod mořem a láska na sebe nenechá dlouho čekat.  A že je vám tento příběh povědomý? Samozřejmě! Artur totiž není nikdo jiný, než DC superhrdina Aquaman.
Vázaný, 208 stran, 329 Kč    

 

ADULT
Žoldnéř 1: Kult svatého ohně
Himalájské pohoří obestírají dávná tajemství. Koluje o něm spousta fantastických legend. Některé okouzlují, jiné vzbuzují strach a hrůzu. Žádná z nich nebyla nikde písemně zaznamenána, po generace kolují jen od úst k ústům. Příběhy o Yettim, Údolí nekonečného mládí či o Klášteru veškerého vědění jsou jen některými z legend, jež se dochovaly až do našich časů. Nicméně je tu jeden mýtus, možná mnohem méně známý, jenž vypráví o beze stopy ztraceném světě, o údolí zahaleném hustými oblaky, kde svá dobrodružství prožívá bezejmenný, donkichotský válečník, známý prostě jako Žoldnéř.
Tato kniha obsahuje kromě samotného příběhu bohatě ilustrovanou šestnáctistránkovou přílohu, jež čtenáři umožní nahlédnout pod pokličku skutečného umění komiksu.
Vázaný, 64 stran, 299 Kč
Requiem, Upíří rytíř 1
Velkoformátové vydání nádherně malované komiksové série – 31x24 cm! Tři díly v jedné knize!
Heinrich doufal, že po smrti najde klid – a ne chaos vzkříšení, světa, kde je čas naruby. Jenže se znovuzrodil jako upír, byl pasován na rytíře jménem Requiem a vzápětí se zapletl do kosmické války, kterou spolu vedou podivní bohové. Je to pozoruhodný konflikt... a Requiem je možná klíčem k jeho výsledku.
Vázaný, 184 stran, 599 Kč     

Sunstone 1
Kritikou oblíbený autor STJEPAN ŠEJIC (Death Vigil, Ravine, Aphrodite IX, Witchblade) vám přináší Sunstone, milostný příběh jako žádný jiný.
Lisa měla vždycky dost... specifické chutě. Zcela nespoutaně toužila nechat se spoutat. Odjakživa měla pocit, že v jejím milostném životě něco schází. Až potkala Ally. Ally byla dokonale obyčejná, měla úspěch v práci, pěkný dům, všední dětství... jen chtěla být v posteli dominantní.
Tato kniha obsahuje první a druhý díl mnohdy erotického, vždy zábavného a překvapivě vřelého komiksu Sunstone
Brožovaný s chlopněmi, 244 stran, 499 Kč
MANGA
Zpráva pro Adolfa 1
Naprostá klasika japonského komiksu v podání "boha mangy" Osamua Tezuky! Píše se srpen 1936. Na berlínských olympijských hrách dojde k události, která nezvratně spojí osudy tří lidí. Syna židovského pekaře, který žije v Japonsku. Jeho přítele, jediného syna německého konzula. A pak vůdce mocné říše, který se právě chystá rozpoutat tu nejstrašnější válku v historii. Nemají společného vlastně vůbec nic, jenom jméno, které mají všichni tři stejné: Adolf. 
Vázaný, 656 stran, 769 Kč


    

Sherlock 3: Velká hra
Sherlock Holmes se zas jednou ukrutně nudí – a zjevně nejen on! Tajemný protivník s ďábelským smyslem pro humor našeho detektivního génia vyzývá k šílené hře, a pokud s ním Sherlock neudrží krok, začnou umírat nevinní lidé. 
Brožovaný, 224 stran, 249 Kč
My Hero Academia – Moje hrdinská akademie 1
Jaké to je žít ve světě, kde skoro všichni mají superschopnosti, s touhou stát se hrdinou a sám žádné schopnosti nemít? Začátek nové fenomenální manga série!
Brožovaný, 196 stran, 199 Kč
Všechny tituly jsou k dostání u dobrých knihkupců a v e-shopu Nakladatelství CREW.