Vánoční pozdrav z Paříže v pekařství PAUL

Vánoční pozdrav z Paříže v pekařství PAUL

Vánoční pozdrav z Paříže v pekařství PAUL

Ve francouzském pekařství PAUL jsme připravili i letos vše proto, aby sváteční chvíle s Vašimi blízkými byly ještě příjemnější!

Již od 7. listopadu najdete výběr sezonních specialit pro adventní čas. Přijďte si k nám osladit sváteční dobu.

Zastavit se v předvánočním shonu a užít si chvilku klidu a sladkého odpočinku můžete ve společnosti křupavého Croissantu s lískooříškovým krémem, ozdobeného hoblinkami z čokolády. Na zahřátí si k němu dejte lahodné Čokoládové latté.

Křehké makronky splní hned dva účely – kromě toho, jak jsou lahodné a doslova se rozplývají na jazyku, také krásně vypadají a na slavnostním stole budou působit nádherně! Minimakronky v dárkové krabičce představují vítaný dárek pro vaše přátele nebo i kolegy a obchodní partnery.

Letos vyzkoušejte novinky z limitované adventní nabídky – minimakronky pralinkové, čokoládovo-pomerančové nebo s chutí mexické čokolády.

Pokud jste ale věrni tradicím, začátkem prosince jsme si pro vás opět připravili oblíbenou vánočku. Naši pekaři ji pro Vás upekli z kvalitních surovin a krásně ozdobili plátky pražených mandlí. Čerstvou vánočku si v pekařství PAUL můžete koupit od začátku prosince.Ve Francii k Vánocům neodmyslitelně patří Královský koláč (Galettes de rois), s bohatou jablečnou nebo mandlovou náplní, který nesmí ve vánoční nabídce pekařství PAUL chybět ani letos. V prodeji budou od 26.12. do Tří Králů.

Znáte historii Královských koláčů? Ve Francii se peče na Tři krále, a kdo v něm najde schovanou figurku, stává se králem nebo královnou, který získá korunu a zajistí si na celý nadcházejí rok štěstí, zdraví a prosperitu. Jelikož je vítězem, musí příští rok obstarat koláč právě on. Zajímavostí je, že původně uprostřed koláče nebyla schována figurka, ale obyčejná fazole.

Ke každému Královskému koláči dostane zákazník dvě „zlaté“ papírové koruny a samozřejmě také keramickou hračku, kterou může do koláče umístit a připravit tak svým hostům nejen lahodné pohoštění, ale také zábavnou hru.

 

www.paul-cz.com

e-shop: shop.paul-cz.com