Vánoční nadílka Městských divadel pražských

Vánoční nadílka Městských divadel pražských

Vánoční nadílka Městských divadel pražských

Vánoční nadílka Městských divadel pražských

Tipy na dárky i pro volný čas

Divadla ABC a Rokoko i letos nabízejí nabitý vánoční program a zajímavé tipy na dárky. Chybět nebude tradiční představení České Vánoce s trhy neziskových organizací nebo jedinečná oslava silvestra s ohňostrojem a přípitkem. Skvělým dárkem může být Exkluzivní skupina předplatného obsahující vstupenky na stále vyprodané představení Vím, že víš, že vím… se Simonou Stašovou a Michalem Dlouhým v hlavních rolích.

Nevíte co pod stromeček? Darujte divadlo!

Letošní novinkou je Exkluzivní skupina předplatného obsahující vstupenky na stále vyprodané představení Vím, že víš, že vím… a k tomu dvě nejnovější inscenace Divadla ABC V+W Revue a Na miskách vah. Další možností je Volné předplatné na 4 nebo 8 libovolných vstupů, díky němuž si obdarovaný může sám vybrat titul i datum představení. K nákupu navíc dostanete dárek v hodnotě až 500 Kč (jejich přehled najdete na webových stránkách) a Volné předplatné má i řadu dalších výhod, třeba možnost nákupu o dva dny dříve, než je běžný termín předprodeje, každý měsíc jedno zvýhodněné představení za 90 Kč, setkání s herci ad.

Darovat můžete i dárkové poukazy, svým blízkým nadělíte dvě libovolné vstupenky na představení, Dámskou jízdu nebo na Herecký kurz pro neherce, a hlavně krásný zážitek!

Dárkové poukazy 

Advent v divadle

Do Městských divadel pražských můžete přijít načerpat vánoční náladu už 27. listopadu, kdy se v Divadle ABC odehraje obnovená premiéra inscenace České Vánoce. Již tradičně budou při každé repríze toto představení doprovázet trhy neziskových organizací. V sobotu 5. prosince se pak bude v divadlech ABC a Rokoko konat 5. ročník Vánočního festivalu. Na programu jsou čtyři představení, Mikulášská besídka, výtvarná dílnička a mnoho dalšího.

Hrát se bude i mezi svátky a v divadlech můžete oslavit také silvestr. Od 15 a 19 hodin uvede Divadlo Rokoko tragikomedii Happy End s Danou Batulkovou v hlavní roli, v Divadle ABC vás čeká oblíbená hudební V+W Revue. A těšit se můžete i na přípitek a ohňostroj.

Silvestr_Happy End_D.Batulková a J.Hána 

Více informací o vánočních dárcích a program divadel ABC a Rokoko najdete na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.