Vánoční Kinder

Vánoční Kinder

Vánoční Kinder

Vánoční Kinder

Vánoční svátky již čekají za dveřmi, proto si značka Kinder pro všechny milovníky jemných čokoládových pochoutek připravila speciální hravé kolekce, které Vás naladí na tu pravou pohodovou atmosféru Vánoc.
 
 

Na letošní zimu jsme pro všechny milovníky čokolády připravili veselé variace pochoutek Kinder. Kolekce hvězdiček Kinder Bueno či čokoládová vajíčka s vánočními motivy sobů, sněhuláků, skřítků a Santa Clause si díky praktickému poutku můžete kamkoliv zavěsit a ozdobit tak například vánoční stromeček.

 

K vánočním svátkům neodmyslitelně patří kouzlo Štědrého dne, kdy se celá rodina sejde v pohodlí domova u štědrovečerní tabule a užívá si společně strávené chvíle. Kolik dnů do tohoto slavnostního dne ještě zbývá, mohou nejen naši nejmenší odpočítávat společně s adventními kalendáři Kinder, s nimiž Vám čekání na tento den rychleji uteče.

 

Vánoční svátky jsou svátky klidu a míru, které trávíme ve společnosti svých nejbližších a snažíme se je překvapit milými dárky. I Vy můžete potěšit své ratolesti i blízké a darovat jim některé nápadité a hravé balení Kinder čokolády a vychutnat si tak tyto jedinečné chvíle naplno.

Pohodu Vánoc si můžete užít také s pralinkami Ferrero, kterými můžete obdarovat své nejbližší.