VÁNOČNÍ DÁRKY do 500, 1000, 2000 Kč

VÁNOČNÍ DÁRKY do 500, 1000, 2000 Kč

VÁNOČNÍ DÁRKY do 500, 1000, 2000 Kč

Letošní rok byl pro mnohé z nás velice náročný. Možná se i vám zdál zpočátku nekonečný, a nakonec utekl jako voda. Po všech strastech, které s sebou přinesl, přichází konečně něco hezké, na co se můžeme těšit. A tím jsou Vánoce.

Nalaďte se na vánoční vlnu a užívejte si předsváteční období s úsměvem na tváři. Kdy se chystáte péct první cukroví? A co vánoční dárky? Přemýšleli jste už nad tím, čím obdarujete svou maminku, sestru nebo kamarádku? Pokud ne, inspirujte se našimi tipy.

Dárky do 500 Kč

Kdo říká, že pěkný dárek musí být nutně drahý. Co takhle druhé potěšit hezkým pyžamem nebo měkoučkou mikinou? Skvělým tipem jsou také stylové zimní doplňky, například hřejivá šála, pletená čepice nebo roztomilé domácí bačkůrky. Chodí vaše sestra či kamarádka ráda na výlety do přírody? Potěšte ji novým stylovým batůžkem nebo vakem.

Dárky do 1000 Kč

Vánoce jsou jako stvořené na lenošení. Co kdybyste své příbuzné či kamarádce zabalili pod stromeček pohodlnou domácí soupravu, ve které může doma o svátcích relaxovat? Krok vedle neuděláte ani pěknou trendy kabelkou, peněženkou a dalšími módními doplňky. A co dárky do domácnosti? Skvělým nápadem je třeba sada měkkých ručníků nebo elegantní povlečení.

Dárky do 2000 Kč

Potrpí si žena, kterou se chystáte obdarovat, na eleganci a vytříbený vkus? Udělejte jí radost luxusním saténovým kimonem nebo atraktivním setem spodního prádla. Pokud neznáte její velikost, můžete to vyřešit i dárkovým poukazem. Fajn tipem na dárek do zimního nečasu jsou i kvalitní hřejivé pleteniny nebo módní kožená obuv. Pěkným a hodnotným dárkem do bytu může být například i sada skleniček, váza nebo jiná bytová dekorace.


Neodkládejte nákup dárků na poslední chvíli a připravte se na Vánoce s dostatečným předstihem. Odměnou vám budou nejen pokojné svátky, ale i úsměv obdarovaných.

Tipy na vánoční dárky z aktuálních kolekcí značek Cellbes, Deichmann a F&F.