Vali Angel se stala totální vítězkou hitparády ráda Kiss

Vali Angel se stala totální vítězkou hitparády ráda Kiss

Vali Angel se stala totální vítězkou hitparády ráda Kiss

Mladinká talentovaná zpěvačka má důvod k oslavám. Její nový song No limit se stal absolutním výhercem hitparády rádia Kiss.  O tom, že to bylo zasloužené vítězství, nemůže být jakýchkoli pochyb. Vítězný hit si prvenství obhajoval více než týden v kuse.

Teprve dvanáctiletá zpěvačka z Havířova Vali Angel dokázala pokořit i úspěšné songy od takových celebrit jako jsou Mariana Prachařová nebo Alan Walker! Není to však první velký úspěch roztomilé zpěvačky. Na účtu už má připsané druhé místo z Eurofinále ve frankofonní písni v roce 2016, nebo v témže roce první místo z národního finále. Nesmíme zapomenout ani na triumf v polské pěvecké soutěži Olza music show. A letošní rok se s nadšením probojovala až do finále Ostravského i Havířovského talentu.

 

Pokud z jejích úspěců soudíte, že Vali Angel můžete vidět pouze za mikrofonem, vyvedeme vás rychle z omylu. Roztomilá blondýnka se kromě zpěvu totiž věnuje také tanci, modelingu nebo hře na klavír. Kromě toho našla zálibu ve studiu cizích jazyků, a tak se dokáže bez problémů domluvit anglicky, učí se německy, francouzsky a italsky.