VÁCLAV NOID BÁRTA VYTVOŘIL MARTĚ JANDOVÉ NOVÉ VIDEO K NAROZENINÁM

VÁCLAV NOID BÁRTA VYTVOŘIL MARTĚ JANDOVÉ NOVÉ VIDEO K NAROZENINÁM

VÁCLAV NOID BÁRTA VYTVOŘIL MARTĚ JANDOVÉ NOVÉ VIDEO K NAROZENINÁM

Marta Jandová má nové video k titulní skladbě stejnojmenného sólového alba Barvy.

Kompletního zpracování se ujal zpěvák Václav Noid Bárta.

 
Album Barvy vyšlo loni na podzim a obsahuje deset autorských písniček Marty Jandové v češtině a bonus v podobě singlu Školíš mě od Marka Ztraceného. Po dlouholeté spolupráci s úspěšnou německou skupinou Die Happy je to první sólové album, které zpěvačka vydala. Nahrávka vznikla ve studiu Petra Jandy Propast s producentem Lukášem Pavlíkem.

V novém videoklipu Barvy má vedle Marty opět jednu z hlavních rolí Václav Noid Bárta. Zatímco v předchozím klipu Milovat se Noid představil v partnerské herecké roli s Martou Jandovou, tentokrát se stal režisérem. Ale nejenom to, Václav Noid Bárta pro videoklip Barvy navíc připravil scénář a klip i produkčně realizoval až do závěrečné fáze. Velkorysé a vizuálně snové obrazové zpracování písničky Barvy tak podtrhuje jednu ze stěžejních nahrávek alba.

Video ke shlédnutí zde: https://1url.cz/@martaklip

„Jsem šťastná, že se mnou klip dělal Vašek, protože spolu máme skvělý vztah. Líbí se mi jeho snové pojetí písničky, která se zamýšlí nad lidským životem. Rodíme se s kyblíkem bílé barvy a naše životní události nám tu bílou postupně zabarvují,“ prozrazuje o písni a klipu Marta Jandová.

Marta Jandová má za sebou úspěšný rok. Vydala své první sólové album Barvy, odjela evropské turné s populární německou skupinou Die Happy, zúčastnila se televizního pořadu Česko Slovensko má talent v roli porotkyně, vytvořila klip k vlastní písni Milovat a podílí se na řadě dalších projektů.

Začátkem letošního roku se společně s Václavem Noidem Bártou představili také v úspěšném halovém projektu Rocksymphony, kde za doprovodu symfonického orchestru zazpívali rockové evergreeny, ale zazněla tu i ukázka z alba Barvy. Nyní chystá Marta koncerty s vlastní kapelou, představí se například i na festivalu Mezi Ploty.