Václav Kopta pokřtil knihu VAŘÍME S VENDY!

Václav Kopta pokřtil knihu VAŘÍME S VENDY!

Václav Kopta pokřtil knihu VAŘÍME S VENDY!

V kladenském knihkupectví Kladenka se uskutečnil křest nové kuchařky s názvem Vaříme s Vendy! Role kmotra se ujal Václav Kopta.


V knihkupectví Kladenka na hlavní třídě v Kladně proběhl křest kuchařky Vaříme s Vendy! autorky Venduly Špetlíkové. Mimopražským kmotrem kuchařky se stal Václav Kopta, známý textař, herec a moderátor. Vaříme s Vendy! s podtitulem Poctivá česká kuchařka a ještě něco navíc je obsáhlá plnobarevná kuchařka s recepty pro každý den.

Celá autogramiáda se nesla v mimořádně přátelském duchu, nejen díky útulnému prostředí knihkupectví, ale hlavně kvůli osobě Václava Kopty. Ten vyprávěl i o svých zkušenostech s jídlem, a mimo jiné prozradil účastníkům akce, jak se mu podařilo zhubnout a jaký jeho elixír mládí Dámy byly nadšené, protože tento gentleman a sympaťák si získá opravdu každého.

Vendulka zase podepisovala knihy pro své fanoušky, kteří za ní přejeli třeba až z Lovosic, což ocenila, protože takové akce jsou neopakovatelné. Každá autogramiáda je díky jinému hostu jedinečná a je to setkání normálních lidí s normálními

„Většina receptů v mé kuchařce je udělaná tak, aby si každý, ať už zdatná kuchařka nebo začátečník, mohl kuchařku otevřít a hned vybrat, co bude dnes vařit a zároveň nemusel jít daleko na nákupy. Vše, co bude k vaření potřebovat, má totiž běžně doma, nebo jsou suroviny běžně dostupné ve větších i menších obchodech. To byl můj cíl – vařit chutně, poctivě a z dostupných surovin.“ řekla autorka kuchařky Vendula a ještě dodala: „Chtěla bych moc poděkovat mé manažerce Terce Svobodové, se kterou jsme celou knihu připravovaly, a mé díky patří také partnerům, protože bez nich bychom nemohly vytisknout první náklad v tolika kusech. Jedná se jen o české firmy, havlíčkobrodský výrobce pudingů Amylon, pekárenský výrobce Penam a Asociace českého tradičního obchodu.“

Děkujeme knihkupectví Kladenka za vřelé přijetí. A pokud ještě nemáte kuchařku Vaříme s Vendy! připravenou pod vánoční stromeček, nebo jako součást rodinné domácnosti, v tomto knihkupectví ji můžete zakoupit.

Další informace, recepty a tipy od Vendy najdete na webu www.varimesvendy.cz, a také na facebooku www.facebook.com/varimesvendy.