Václav Jiráček nezvládl svou žárlivost

Václav Jiráček nezvládl svou žárlivost

Václav Jiráček nezvládl svou žárlivost

Padla facka v osadě

Vztah mezi Ivanou Braunovou a jejím partnerem Mírou je v primáckém seriálu Přístav hodně napjatý. Takže není divu, že došlo k tomu, k čemu se už dlouho schylovalo. Míra, kterého hraje Václav Jiráček, neovládne svou žárlivost a dal Ivaně (Kristýna Kociánová) facku.

 

Natáčení podobných scén není ani pro jednoho z aktérů příjemné. Kristýna Kociánová přiznala, že byla trochu nervózní z toho, jaký bude mít tento obraz průběh. „Byla jsem napjatá, ale do jisté míry i zvědavá, jak si s tou scénou poradíme. Věděla jsem, že je to na Vaškovi. Myslím, že scéna nakonec vyšla dobře, ale jsem ráda, že ji mám za sebou. Spolupráce s Vaškem Jiráčkem je fajn. Žárlivého a výbušného Míru hraje opravdu velmi věrohodně. Vašek je trochu nevyzpytatelný kolega, myslím v dobrém slova smyslu. Já mu ale věřím. On je velmi zajímavý člověk, osobitý, zkrátka svůj, což se mi na něm líbí a hraje se mi s ním velmi dobře,“ říká Kristýna.

 

Herci ze seriálu Přístav se také zapojili do boje proti domácímu násilí. Nechali se nafotit pro kampaň intervenčních center ČR, která se jmenuje Mlčení bolí, s páskou přes ústa. „Já jsem se bohužel ke svým kolegům nemohla připojit, protože jsem měla jiné pracovní povinnosti. A mrzelo mě to, protože právě mé postavy, kterou hraju v seriálu, se toto téma týká,“ říká Kristýna Kociánová.

Olga Želenská Mlčení Bolí