V. I. P. týden na Chodově v knihkupectví Luxor

V. I. P. týden na Chodově v knihkupectví Luxor

V. I. P. týden na Chodově v knihkupectví Luxor

Po rozsáhlé rekonstrukci se v polovině září znovuotevírá pobočka knihkupectví Luxor v pražském Centru Chodov. Otevření bude opravdu velkolepé – od 18. do 24. 9. se zde koná V. I. P. týden s každodenním programem za účasti známých osobností. Autorské čtení a autogramiády svých knih budou mít spisovatelky Bára Nesvadbová a Radka Třeštíková. Diář na rok 2018 Rok podle Dary představí zpěvačka Dara Rolins. O gastronomické okénko se postará „český Jamie Oliver“, mladý autor kuchařek Martin Škoda. Pro dětské i dospělé fanoušky komiksu zde bude komiksové odpoledne se Čtyřlístkem a nakladatelstvím CREW.  Vstup na všechny akce je zdarma.Ve zrekonstruované pobočce na zákazníky čeká spoustu novinek. Knihkupectví je koncipované tak, že je zde možné nejen nakupovat, ale i třeba strávit četbou část volného dne. K dispozici budou sedací pytle, kde si zákazníci budou moci nerušeně číst a dát si k tomu kvalitní kávu či kakao z originálního coffee pointu (nápoje budou k nákupu nad 499 Kč zdarma). Chybět nebude ani dětský koutek. Kromě beletrie, odborných publikací či cizojazyčných titulů nabídne tato pobočka knihkupectví Luxor i velký výběr dětských knih, omalovánek nebo společenských her. K dostání bude i bohatá nabídka učebnic a papírenských potřeb. Výrazného rozšíření se dočkal doplňkový sortiment.Program V. I. P. týdne v knihkupectví Luxor Chodov:

Pondělí 18. 9. 17:00: Bára Nesvadbová – autorské čtení knihy Laskonky

Úterý 19. 9. 18:00: Dara Rolins – představení diáře Rok podle Dary

Středa 20. 9. 17:00: Martin Škoda – ochutnávka a autogramiáda kuchařek Škoda nevařit: Kuchařka plná hudby a Škoda nevařit 2: Kuchařka plná akce

Čtvrtek 21. 9.: od 12:00: Komiksové odpoledne se Čtyřlístkem; od 17:00 Komiksové odpoledne s Nakladatelstvím CREW a Zaklínačem (komiksový kvíz, soutěž o ceny, cosplayeři, komiksy v akci)

Pátek 22. 9. 17:00: Radka Třeštíková – autorské čtení z bestselleru Osm a autogramiáda