V edici Prima FRESH vyšla nová Letní kuchařka

V edici Prima FRESH vyšla nová Letní kuchařka

V edici Prima FRESH vyšla nová Letní kuchařka

Televize Prima rozšířila své portfolio kuchařek o Letní kuchařku, která je plná lahodných receptů vonících tím nejhezčím obdobím v roce. Díky ní si všichni milovníci dobrého jídla mohou užít prázdninovou pohodu s novými recepty plnými chutí, vůní a slunce! Knihu vydala FTV Prima a agentura Solootions v rámci edice Prima FRESH ve spolupráci s nakladatelstvím Euromedia Group – Esence.

Nový titul obsahuje na 144 stránkách výběr těch nejzajímavějších a nejosvědčenějších letních receptů z časopisu Prima FRESH, které čtenáře provedou letním dnem od pomalé snídaně přes lehký oběd, odpolední piknik s rodinou, až k večernímu grilování s přáteli. Podle těchto receptů lze vařit po celé léto a v zimě si jimi léto alespoň připomenout.„Máme radost, že jsme mohli portfolio edice Prima FRESH rozšířit o další titul. Letní kuchařka je již třetí knihou, kterou jsme vydali. Nejeden z nás má léto spojené s prázdninami u babičky, voňavými koláči plnými ovoce, pikniky v parku a kulinárními zážitky z dovolené u moře – a přesně to by měla kuchařka ve čtenáři evokovat,“
říká Klára Michalová, šéfredaktorka Prima FRESH.

Kuchařka je prakticky členěna na šest částí – od snídaně přes předkrmy, polévky a hlavní jídla, až po sladké tečky a nápoje. Díky šedesáti pečlivě vybraným receptům čtenář načerpá inspiraci a jeho kuchařský um se stane legendou každé zahradní slavnosti i obyčejného posezení na terase se sklenkou vína a dobrým jídlem. Nechte se unést chutí jahodové bruschetty, polévky z pečených rajčat, grilovaného lososa s mangovou salsou či křehkého koláče s borůvkami.Každý recept navíc obsahuje dobu přípravy i počet porcí, což umožňuje perfektní naplánování letního odpoledne. U některých receptů lze nalézt i Prima tip, který poradí, jak pochoutku správě servírovat či jak ji dozdobit, a dosáhnout tak nejen chuťového, ale i vizuálního zážitku z delikatesy na svém talíři.

Letní kuchařka: 60 neodolatelných receptů pro radost z léta je právě nyní k dostání v knihkupectvích za 299 korun.