Užijte si volný čas s F&F naplno!

Užijte si volný čas s F&F naplno!

Užijte si volný čas s F&F naplno!

Britská módní značka F&F myslí na blaho svých zákazníků skutečně v každém ohledu! Nejen po svátcích, kdy se těžce dostáváme do formy, natož do krásných šatiček, ale i kdykoli v průběhu roku.  Nově je pro zájemce k dispozici interaktivní F&F Active Magazín (http://active.ffmoda.com/home.html?lang=cs-cz), s nímž budete fit za pár dnů!

Ve spolupráci s profesionálním boxerem, trenérem boxu a osobním trenérem fitness Shahzadem Alim vznikl exkluzivně pro F&F speciální program rozdělený do čtyř týdnů, který kombinuje cvičební režim a zásady zdravé výživy při tréninku. Cvičební plán zahrnuje detailní popisky jednotlivých cviků, včetně instruktážních videí, aby nedocházelo ke zbytečným chybám či špatným pozicím. Veškeré potřebné detaily týkající se správné skladby jídelního plánu, včetně doporučené výživy v souladu s intenzitou cvičení, jsou obsaženy v nutriční poradně. Jak tréninkový program, tak nutriční poradnu, si lze stáhnout ve formátu pdf. V případě jakýchkoli otázek ohledně cvičení či vhodného stravování neváhejte kontaktovat přímo Shahzada na adrese shahzad@ffmoda.com.

Aby sportování zůstalo zábavou, je třeba se nejen dobře a komfortně cítit, ale také vypadat. S novou kolekcí F&F Active 2014 je to opravdu snadné, zábavné a v neposlední řadě cenově dostupné – nyní navíc se slevou 30 % na vybrané kousky! 

F&F Active představuje řadu kvalitního sportovního oblečení pro dámy i pány, z funkčního materiálu, který je zárukou maximálního pohodlí i při vyšší fyzické námaze. Nechybí bezešvé kousky, reflexní prvky důležité pro outdoor, prodyšné a rychleschnoucí materiály. Kolekce je samozřejmě navržena dle nejnovějších módních trendů, propracována do nejmenších detailů a poskytne kvalitní sportovní výbavu bez ohledu na to, jaký druh sportu preferujete.

Více inspirace včetně perfektní hudby na cvičení naleznete na http://active.ffmoda.com/active-products.html.

Pokud potřebujete ke cvičení větší motivaci, pak využijte neopakovatelnou nabídku na SOUTĚŽ o 4 poukázky F&F Active, každá v hodnotě 3 000 Kč – soutěž trvá 4 týdny, každý týden vyhrává jeden vítěz!!!

Registrace do soutěže ZDE: https://www.facebook.com/ffceskarepublika/app_275928809204422

Neváhejte a dejte sbohem starým teplákům! Díky F&F Active si volný čas užijete naplno, v pohodlí a beze strachu z nepříjemného pocitu. Přesvědčte se sami, že i při sportu se můžete cítit i vypadat skvěle!