Užijte si Afterparty 115. výročí Harley Davidson v Hard Rock Cafe zóně

Užijte si Afterparty 115. výročí Harley Davidson v Hard Rock Cafe zóně

Užijte si Afterparty 115. výročí Harley Davidson v Hard Rock Cafe zóně

První červencový pátek a sobota budou ve znamení oslav. V Praze se uskuteční připomínka 115. výročí kul-tovní značky Harley Davidson, která minulý rok proměnila Prahu na čtyři dny v motocyklovou Mekku. Nezá-leží na věku, národnosti, vyznání ani značce stroje. Oslavte svobodu na dvou kolech a zažijte atmosféru největšího motocyklového srazu přímo v jednom z nejkrásnějších měst světa. Prague Harley Days 2019 letos opět proběhnou na Výstavišti Holešovice (5. – 6. 7.), kde budete mít také možnost pochutnat si na vybraných specialitách v rámci Hard Rock Cafe zóny.

„V nabídce budou naše výborné Legendary® Steak burgery. Nebude chybět ani naše novinka 24-karat Gold Leaf Steak Burger ™ a Double Decker Double Cheeseburger. Na baru budeme prodávat pivo a oblí-bené koktejly,“ uvedla Martina Lednová, generální manažerka Hard Rock Cafe Praha.

Součástí Hard Rock Cafe zóny bude také merch point. Zde bude možné zakoupit si tričko z limitované edice H-D&HRC a další kousky z kolekcí značky Hard Rock.

Kromě skvělého jídla a pití v HRC zóně, se můžete dále těšit na kaskadérské show, historické motocykly a stavby od těch nejlepších designérů. Na místě bude také možnost vyzkoušet si na vlastní kůži nejnovější modely Harley Davidson. Samozřejmostí bude všudypřítomná skvělá muzika.

Hard Rock International

O Hard Rock®:

S provozovnami v 73 zemích, zahrnujícími 184 restaurací, 237 Rock Shops®, 28 hotelů a 11 kasin, se Hard Rock Interna-tional (HRI) řadí mezi celosvětově nejuznávanější společnosti. Počínaje kytarou Erica Claptona, Hard Rock dnes vlastní světově největší sbírku hudebních předmětů, které jsou vystaveny v provozovnách po celém světě. Hard Rock je také známé díky živým hudebním vystoupením, sběratelským kouskům oblečení, obrovské sbírce hudebních upomínkových předmětů, které koupíte v Rock Shops a on-line na https://shop.hardrock.com. HRI vlastní světovou ochrannou známku pro všechny značky Hard Rock a také pro vystoupení Hard Rock Live®. Společnost vlastní, operuje a pronajímá ve franšízách restaurace v kultovních městech jako Londýn, New York, San Francisco, Sydney a Dubai. HRI také vlastní, licencuje a/nebo řídí hotely/kasina po celém světě. Destinace zahrnují dva nejúspěšnější hotely a kasina v Tampě a v Hollywoodu, obojí na Floridě, které vlastní a řídí mateřská společnost HRI „The Seminole Tribe of Florida“. Mezi další zajimává místa, kde společnost provozuje hotely a casina jsou Atlantic City a Punta Cana. Hard Rock Hotels se nachá-zejí také v atraktivních letoviskách jako je Bali, Cancun, Daytona Beach, Desaru Coast, Ibiza, Orlando, Shenzen. Mezi budoucí lokality Hard Rock Cafe patří Piccadilly Cirus ve Velké Británii, Káthmándú v Nepálu, Kjóto v Japonsku, Asun-ción v Paraguayi a Čandígarh v Indii. Nové projekty v oblasti hotelů, kasin nebo hotelů spojených s kasiny zahrnují Amsterdam, Berlín, Budapešť, Dublin, Los Cabos, Madrid, Maledivy, New York City, Ottawu, Sacramento, Dalian a Haikou v Číně. V roce 2018 udělil časopis Forbes společnosti Hard Rock International titul nejlepšího zaměstnavatele pro ženy a také ocenění Land Operator of the Year v rámci Global Gaming Awards. V roce 2019 byla společnost také oceněna jako jeden z nejlepších korporátních zaměstnavatelů v Americe v anketě časopisu Forbes America’s Best Large Employers. Pro více informací o Hard Rock International navštivte www.hardrock.com.