Útulný domov na Vánoce stmelí celou rodinu

Útulný domov na Vánoce stmelí celou rodinu

Útulný domov na Vánoce stmelí celou rodinu

Útulný domov na Vánoce stmelí celou rodinu

Do Vánoc je ještě spoustu času. Také se tím uklidňujete a nad dárky nebo výzdobou zatím nepřemýšlíte? Do Štědrého dne ve skutečnosti zbývá přesně 10 týdnů, do první adventní neděle jen necelé dva měsíce. Možná je na čase začít přemýšlet nad tím, jak hned na začátku svátečního ozdobí vyzdobit a zútulnit váš domov tak, aby se v něm cítila dobře celá rodina.

Svíčka s dvěma knoty, různé barvy, 79 Kč

Nejjednodušším způsobem, jak do interiéru vnést vánoční hřejivou atmosféru, je výzdoba pomocí svíček a různých světélek nebo LED řetězů. Svíčky můžete umístit na každé volné místo, kombinovat je v podobných nebo kontrastních barvách a sáhnout po takových tvarech a motivech, které do vašeho domova přesně zapadnou.


Svícny na čajové svíčky, 139 Kč

Kovové dekorace patří momentálně k nejmodernějším. Obzvlášť v kombinaci s geometrickými tvary se uplatňují na miskách, světlech i vázách. Hodí se skvěle do moderních severských interiérů, které pak jen stačí doplnit měkkými dekami a polštářky, aby interiér nepůsobil příliš chladně a neosobně.


Toužíte po Vánocích v přírodním duchu? Pak jsou pro vás dřevěné dekorace ty pravé. Přírodní materiály v kombinaci s červenou a bílou dodají interiéru rustikální nádech a budete se v něm cítit jako v horách na staré útulné chatě, stačí jen doplnit světélky a vánoční pohoda je tu.


Skleněné kopule s figurkami, od 159 Kč

Nezapomeňte ani na dětský pokoj. Právě děti se těší na Ježíška nejvíc a vánoční atmosféru mají rády, připravte jim tedy překvapení v podobě dekorativních figurek nebo veselých nápisů, uvidíte, že to ocení a třeba i rády pomohou s pečením a vánočními přípravami.


Vánoční dekorace, od 25 Kč

Po dlouhé sváteční procházce přijdou vhod huňaté deky a chlupaté polštářky, které vás nejen zahřejí, ale zároveň dodají interiéru útulný charakter. Stačí se zabalit do deky, zapálit svíčku a užít si rodinnou pohodu.


Souprava povlečení, 279 Kč