Uplynulo sedm let od smrti zpěváka Petra Muka

Uplynulo sedm let od smrti zpěváka Petra Muka

Uplynulo sedm let od smrti zpěváka Petra Muka

Pro TOP STAR magazín na Primě vzpomínají jeho hudební kolegové a exkluzivně promluvil také otec zpěváka!

„Jsem byl v devátý třídě, oni byli v sedmý třídě, zkoušeli jsme, co učitelé vydrží, chodili jsme vymóděný, hlavy jsme měli cukrovou vodou vytvarovaný,“ řekl TOP STAR magazínu hudebník Jan Vozáry.

„Petr byl rebel, už když jsem ho poznal a já to od něj chytil s nadhledem brát školu, měli jsme dva omluvný listy, jeden pro rodiče, jeden pro školu,“řekl TOP STAR magazínu hudebník Petr Kučera.
 

 

 

„Policajti si pro nás jezdili do školy, vozili nás na výslechy estébáci, jsme všichni byli studenti s černým puntíkem,“ řekl TOP STAR magazínu Jan Vozáry.

Skupina Oceán zažívala obrovské úspěchy a slávu. Jak ale na hudební kariéru nahlíželi Mukovi rodiče?

„Manželka to nesla těžce, já myslím, že jsem mu nikdy nebránil, nechal jsem ho, aby si šel svojí cestou, protože by to nemělo stejně smysl, asi by si nedal říct,“ řekl TOP STAR magazínu Ladislav Muk, otec zpěváka.

 Se skupinou Shalom si Petr Muk splnil sen a vydali se autem na cestu do Izraele.

„Jeli jsme tam autem, že tam bude Petr žít v kibucu, půl roku, že tam zůstane. Vylodili jsme se v Haifě a Petr když uviděl pokrytý pískem, na všem patinu, holky s těma sapíkama, tak řekl, „tak tady nebudu oni o den dýl“,“ prozradil TOP STAR magazínu hudebník Petr Kučera.

„Byl bezvadnej od těch nejmenších let a řekl bych, že až do těch dožitých,“ řekl TOP STAR magazínu Ladislav Muk, otec zpěváka.