Unikátní výrobek může do budoucna připravit zubaře o práci

Unikátní výrobek může do budoucna připravit zubaře o práci

Unikátní výrobek může do budoucna připravit zubaře o práci

Mercedes mezi pastami. Unikátní výrobek může do budoucna připravit zubaře o práci

Máte problémy se zuby? Takových jako vy je ve světě spousta. Nyní vám vše svítí naděje, že jste z nejhoršího venku. Speciální britská zubní pasta Mediblanc se totiž dá sehnat i u nás.

Kvalita za vyšší cenu. Tak se dá ve stručnosti popsat doslova revoluční zubní pasta Mediblanc. Jako jediná v sobě spojuje všechny známé přírodní účinné látky, systémy čištění a ochrany. Vytváří tak jedinečnou a účinnou péči.

Nabízí řešení jak pro bělení zubů, citlivé zuby, tak pro problematiku krvácivosti dásní (parodontózu). Díky unikátnímu složení řeší primárně příčiny problémů.

Díky absenci dráždivých či jinak negativních látek jsou produkty velmi šetrné a vhodné k dlouhodobému používání.

Produkty Mediblanc neobsahují peroxidy, fluoridy, dráždivé konzervanty a syntetická sladidla. V Česku je prodává e-shop parfums.cz.

V čem jsou tyto zubní pasty jedinečné? Nejen že výrazně eliminují citlivost vašich zubů, zbaví je veškerých nečistot a usazenin a dlouhodobě osvěží váš dech, ale zároveň představují celek unikátních procesů a složení, které žádná jiná pasta nespojuje a díky kterým zažijete opravdový pocit dokonale vyčištěných zubů. Navíc je velmi šetrná k dutině ústní.

Základním principem je její funkčnost ve třech fázích.

1) Zvlhčení

Obvyklá doba čištění zubů se pohybuje v několika minutách, a proto je důležité, aby za tuto poměrně krátkou dobu došlo k rychlému smáčení povrchu zubů, vytvoření bohaté pěny a rovnoměrnému roznesení účinných látek, které na sebe uchytí zbytky stravy a části plaku. Proto zubní pasta Mediblanc obsahuje pěnivé látky, které mají extrémně rychlou smáčecí schopnost a dokáží zefektivnit proces čištění. Unikátní složení pasty má schopnost zamezit růstu mikroorganismů, díky čemuž velmi efektivně eliminuje nežádoucí zápach z úst.

 

2) Účinnost látek a péče

Zvýšená citlivost zubů je velmi omezující a způsobuje nepříjemnou a náhlou bolest. Citlivost se nejvíce projevuje v místech odhalení zubních krčků, kde již dáseň nezakrývá citlivou část zubů nebo pokud dojde ke ztrátě či poškození zubní skloviny. Speciálně modifikovaná úprava Allantoinu s výraznými regeneračními účinky tvoří základ zubní pasty Mediblanc. Allantoin představuje výjimečnou látku schopnou regenerovat a zacelit drobné defekty ve sklovině způsobující citlivost zubů. Poskytuje hojivý efekt a působí protizánětlivě. Toto unikátní složení tak sníží citlivost zubů na studené, teplé nebo kyselé podněty. “Pokud někdo trpíte na citlivé krčky, tak doporučuji vyzkoušet. Budu kupovat druhou a po měsící a půl opravdu skvělý posun,” říká Karel Procházka z Plzně.

 

3) Dlouhodobý efekt svěžesti v ústech

Oproti běžným zubním pastám vám zubní pasta Mediblanc zajistí extra dlouhý pocit svěžesti, který si budete moci užívat ještě dlouho po vyčištění. Tato pasta totiž obsahuje enkapsuláty, díky kterým se patentovaná receptura přírodních sladidel, mentholu a máty peprné uvolňuje postupně během celého procesu čištění a pocit svěžesti tak neskončí po pár sekundách čistění.

“Vynikající zubní pasta, po použití pocit perfektně vyčištěných zubů, bělí pomalu, ale šetrně, po použití nemám citlivé zuby, což už se mi u jiné bělící pasty stalo,” tvrdí Radka Kolářová z Olomouce.

Zubní pasta Mediblanc je navíc velmi šetrná k ochraně dutiny ústní. Neobsahuje syntetická sladidla, ani dráždivé konzervanty. Používat ji stačí dvakrát denně, na kartáček naneste množství o velikosti zrnka hrachu. Zubní pastu Mediblanc v Česku nakoupíte v balení 100 ml na parfums.cz za 270 korun.

 

Účinky:

• zaceluje drobná poškození zubní skloviny
• obnovuje buněčnou strukturu odhalených zubních krčků
• snižuje citlivost zubů na teplé, studené a kyselé podněty
• chrání před tvorbou zánětů
• zamezuje tvorbě plaku a zubního kazu
• posiluje zubní sklovinu
• zanechává dlouhodobý pocit svěžesti v ústech