Unikátní veganská kosmetika pro muže

Unikátní veganská kosmetika pro muže

Unikátní veganská kosmetika pro muže

Unikátní a ve světě oblíbená značka přípravků pečujících o mužskou pokožku Bulldog je k dostání také u nás. Nyní i mužům v České republice nabízí ty nejkvalitnější produkty založené na těch nejlepších, čistě přírodních surovinách a nejmodernějších poznatcích předních expertů na mužskou pleť. Výrobky Bulldog nejsou testovány na zvířatech, neobsahují parabeny, syntetické vonné látky, umělá barviva, ani složky živočišného původu. Jsou tedy vhodné pro vegetariány i vegany. Od základů byly vytvořeny speciálně pro mužskou pokožku a navrženy tak, aby fungovaly jednoduše a efektivně v každém věku. Kosmetika pro muže Bulldog je trendy a moderní a v České republice ji seženete výhradně v síti drogérií DM.

Bulldog Hydratační krém pro normální pleť

Hydratační krém pro normální pleť se rychle vstřebává a zanechává pokožku měkkou a hydratovanou. Obsahuje výtažky z aloe vera, které podporují zvlhčení a zklidňují pokožkuzejména po holení. Camelinový olej bohatý na omega-3 mastné kyselinyzase podporuje obranyschopnost pletia zabraňuje jejímu podráždění. Zelený čaj, známý pro své antioxidační účinky redukuje volné radikály a tímmůže zpomalit stárnutí pokožky.

Doporučená cena: 219 Kč za 100 ml balení.


BulldogHydratační krém pro citlivou pleť

Hydratační krém pro citlivou pleť nezanechává na pokožce mastné ani lepivé stopy. Obsahuje baobabový olej, který je známý pro své zvláčňující a zklidňující účinky, ovesný olej s vysokým obsahem formujícíchomega-6 a vyživujícíchomega-9 mastných kyselin. Olej zvyšuje obrannou funkci pokožky a brání jejímu poškození. Výtažek vzácné vrbovky úzkolisté zase redukuje její zčervenání pleti a její podráždění.

Doporučená cena: 219 Kč za 100 ml balení.


                              

Bulldog Hydratační krém proti vráskám

Hydratační krém proti vráskám obsahuje komplex antioxidantů z rozmarýnu, echinacey a vitamin E. Je speciálně navržen pro hydrataci pokožky, kterou zanechává jemnou a vyživenou. Přípravek nemastí, redukuje tvorbu vrásek a pokožku zanechává jasnější a méně matnou. Používá se ráno a na noc. Aplikuje se na cistou pokožku tváře a krku.

Doporučená cena: 289 Kč za 100 ml balení.


O Bulldog:

Myšlenka na vznik novéa exkluzivní značkypřípravků pečujících o pánskou pokožku Bulldog se zrodila u jejího zakladatele Brita Simona Duffyho, který si všiml nedostatečného zastoupení sortimentu v segmentu pánské kosmetiky. Inicioval proto výzkum a vývoj nových produktů, které pod značkou Bulldog spatřily světlo světa ve Velké Británii v roce 2007. Od roku 2010 se produkty Bulldog vyváží do více než 15 zemích světa, včetně USA, Jižní Koreje nebo Austrálie. Hydratační krém je nejprodávanější položkou z celého portfolia značky Bulldog. Každých 15 sekund se ve světě prodá jeden kus.